Головне меню

Представники Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка завітали до опорної школи «Шишацька спеціалізована школа ім. В.І. Вернадського»

IMG 20161109 154128Вибір професії - чи не найголовніший чинник того, як складеться подальше життя випускника школи. Адже хочеться не лише заробляти гроші, але й реалізувати свій потенціал та отримувати справжнє задоволення від своєї діяльності. Тому, профорієнтація - один із найважливіших напрямів у роботі будь-якого навчального закладу.

У Шишацькій спеціалізованій школі ім. В.І. Вернадського така робота організовується з урахуванням вікових та індивідуально-психологічних особливостей учнів, їхніх нахилів, інтересів, задатків та готовності до певних видів діяльності й рівня сформованості учнівського колективу. Вона дозволяє дітям отримати необхідну інформацію, а компетентні дорослі, які керують цим процесом, допомагають у формуванні професійних і соціальних навичок учнівської молоді, використовуючи при цьому різноманітні інноваційні технології, методи, форми проведення. У сучасному світі зорієнтуватися в різноманітті вищих навчальних закладів, форм навчання, програм, які пропонуються, важко не тільки старшокласникам та їх батькам, але навіть фахівцям. Проблема вибору майбутньої професії актуальна для багатьох.
9 листопада 2016 року до Шишацької спеціалізованої школи ім. В.І. Вернадського з профорієнтаційною метою завітали гості - Гриньова М.В., доктор педагогічних наук, професор, декан природничого факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, а також студенти. Марина Вікторівна розповіла про умови вступу до університету, а також запросила на навчання до ІШПУ талановиту молодь, яка вміє навчатися й працювати, прагне до самовдосконалення та реалізації свого творчого потенціалу, якій не байдужа природа рідного краю. Студенти у цікавій формі розповіли про університет, своє дозвілля та культурно-масову роботу.
Тепла зустріч закінчилася словами: «До зустрічі в Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г.Короленка імені В. Г Короленка!»
{gallery}News2016/11/09/1{/gallery}

 

На сайті

На сайті 46 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:5
За тиждень:1075
За місяць:3251
Всього:260569

Кориснi посилання