Головне меню

На фасаді Кременчуцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №10 встановили пам’ятні дошки Артему Носенку та Віктору Баранову

511 жовтня 2016 року у Кременчуцькій спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №10 з поглибленим вивченням англійської мови ( вул. Лейтенанта Покладова, 8) було урочисто відкрито пам’ятні дошки Артему Носенку, герою, загиблому у АТО, та літературному діячеві, колишньому голові Національної спілки письменників України Віктору Баранову. Обидва були випускниками цього навчального закладу, тому саме на будівлі цієї школи їм були встановлені пам’ятні дошки.

Участь у заході взяли представники міської влади на чолі із секретарем Кременчуцької міської ради Юрієм Гриценком, рідні та близькі Артема Носенка та Віктора Баранова, педагогічний колектив та учні навчального закладу, а також представники громадськості міста.
Секретар міської ради Юрій Гриценко зазначив, що сьогодні відбувається урочисте відкриття пам’ятних дошок двом різним героям свого часу, на які повинні рівнятися нинішні і прийдешні покоління - відомому українському літераторові Віктору Баранову та герою АТО Артему Носенку, який був справжнім патріотом України і загинув, захищаючи рідну землю від ворога. Місто повинно знати своїх славних земляків і кременчужани завжди пишатимуться тими, чиї ім’я закарбовані в історії.
Перед присутніми виступила і мама загиблого героя Валентина Носенко, вона розповіла присутнім про дитинство сина, а також те, з яким патріотичним настроєм він пішов захищати Батьківщину. А дружина Віктора Баранова подякувала колективу навчального закладу за збереження пам’яті свого чоловіка, відомого письменника та літературного діяча.
Право відкрити дошки надали старшокласникам, після чого всі присутні поклали квіти.
{gallery}News2016/10/11{/gallery}

 

На сайті

На сайті 63 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:51
За тиждень:1053
За місяць:3229
Всього:260547

Кориснi посилання