Головне меню

Summer language camp Полтавської спеціалізованої школи-інтернату №1

67567З метою популяризації вивчення іноземних мов, а також на виконання указу Президента України «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні» та удосконалення мовленнєвої компетенції учнів у Полтавській спеціалізованій школі-інтернаті №1 І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради з 1 по 7 червня 2016 року діяв літній мовний табір «Ukrainians» («Українці»).


З метою зацікавити учнів вивченням англійської мови, допомогти подолати психологічний та мовний бар’єр, дітям пропонувалися завдання розважального та розвивального характеру: презентації, ігри, пісні, вірші, фізкультхвилинки, інтерв’ю, екскурсії, перегляд навчального відео.
Учасниками мовного табору стали учні 1-8-их класів. До роботи з дітьми були залучені вчителі іноземної мови школи-інтернату, учні-старшокласники, які виступали в ролі асистентів, а також волонтер зі Сполучених штатів Америки, друг учнів Полтавської школи-інтернату №1 Андре Томісон (Ендрю), який залюбки ділився своїми знаннями, грався та співав з учасниками табору.
Рухливі форми роботи на свіжому повітрі змінювалися пізнавальними сесіями у класній кімнаті. Заняття із вчителями школи змінювалися спілкуванням із волонтерами.
У таборі панувала атмосфера взаємоповаги, майже зникли мовні бар’єри, комплекси й страхи. Ігри із тімбілдінгу навчили дітей діяти однією командою, допомагати один одному.
Як підсумок роботи табору було вручення нагород самим активним учням, а також обговорення найцікавіших моментів. Учні мали змогу висловити свої думки та побажання на майбутнє. Кожен день життя табірної зміни допомагав дітям зрозуміти, що знання англійської мови є досить актуальним у наш час і поруч з цим, що в житті завжди потрібно бути спритними і сміливими, дружніми і творчими, добрими і чесними.
{gallery}News2016/06/15{/gallery}

 

На сайті

На сайті 99 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:6
За тиждень:1076
За місяць:3252
Всього:260570

Кориснi посилання