Головне меню

На Полтавщині розпочато підготовчу роботу до пілотного впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти

 94556299У рамках реформи “Нова українська школа” вже у 2017/2018 навчальному році відбуватиметься пілотне впровадження нового державного стандарту початкової школи Міністерство освіти і науки України розпочинає конкурсний відбір шкіл, які бажають взяти участь у пілотному впровадженні нового державного стандарту початкової освіти.

Для участі у проекті Міністерство освіти і науки відбере 100 шкіл, по 4 школи у кожній області та Києві. У пілотному проекті в кожній школі братимуть участь 2 перші класи.
Школи-учасниці проекту на 1 вересня 2017 року матимуть щонайменше два перші класи, які візьмуть безпосередню участь у пілотному впровадженні. Важливо, щоб кількість дітей у цих класах не перевищувала 30 дітей.
У відібраних школах буде сформовано проектні команди у складі заступника директора і вчителів двох перших класів.
За кожною школою буде закріплений педагог-наставник, який буде надавати проектним командам методичну та інформаційну підтримку.
Щомісяця проектні команди зустрічатимуться для обговорення успішних практик, викликів та пошуку творчих ідей.
Рішення про участь школи у пілотному впровадженні нового державного стандарту початкової освіти має буде закріплено протоколом педагогічної ради навчального закладу, а також схвалене батьківськими зборами класів, які братимуть участь у пілотному проекті.
Після завершення пілоту проектні команди поширюватимуть досвід змін.

 

На сайті

На сайті 115 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:0
За тиждень:88
За місяць:1157
Всього:252347

Кориснi посилання