Головне меню

О.В. Харченко взяла участь у робочій поїздці голови Полтавської ОДА до Семенівки

v-1Шляхи реалізації освітньої реформи та формування мережі опорних шкіл на Семенівщині обговорили під час робочої поїздки голови Полтавської облдержадміністрації Валерія Головка у Семенівці.

Олена Харченко, директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА, що також була у складі делегації, обговорила із головою Семенівської ОТГ Людмилою Милашевич та керівництвом РДА і районної ради нагальні проблеми з питань освіти Семенівщини та шляхи їх вирішення. Особлива увага приділена створенню опорних шкіл. І реальні можливості вирішення цього завдання вже розглядаються сьогодні як у Семенівській об’єднаній територіальній громаді, так і в районі загалом.
Серед закладів, що може претендувати на статус опорного, - Семенівський НВК № 2. Навчально-виховний комплекс об’єднує навколо себе дітей і як осередок знань, і як справжня «школа мистецтв», адже його вихованці здобувають перші місця на предметних олімпіадах та творчих конкурсах, чималий відсоток яких з образотворчого мистецтва. Серед вчителів - переможці конкурсу на звання кращого вчителя.
Під час екскурсії закладом очільник області зауважив:
— Для мене цей навчальний заклад — приклад того, якою має бути опорна школа. Тобто закладом високого рівня, котрий дає якісні знання, куди діти хочуть йти. Де вчителі постійно в пошуку можливостей для вдосконалення своєї майстерності. І кошти потрібно вкладати не в стіни, а в сучасні технології навчання, новітнє обладнання. Щоб рівень знань, які отримує дитина в селі, не відрізнявся від навчання у міській школі.
{gallery}News2017/02/08{/gallery}

 

На сайті

На сайті 112 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:0
За тиждень:88
За місяць:1157
Всього:252347

Кориснi посилання