Головне меню

Розвиток мережі опорних шкіл Полтавської області (станом на 01.02.2019)

750 300 3784Департаментом освіти і науки Полтавської облдержадміністрації спільно з органами управління освітою райдержадміністрацій (міськвиконкомів) та об’єднаних територіальних громад проводиться систематична робота щодо створення оптимальних умов формування мережі освітніх закладів та приведення її у відповідність до фінансування.

Опорні школи – шлях до суспільства освіченого загалу, високої культури та рівних можливостей

Процес створення опорних шкіл на Полтавщині триває три роки. За цей час можна говорити про певні позитивні результати, які дали можливість сконцентрувати фінанси, педагогічний творчий потенціал на такому майданчику як опорна школа. Вони краще забезпечені новітніми засобами навчання, методичними та наочними посібниками, мають посилений супровід з боку психологічної служби.

Роз’яснення Міністерства освіти і науки України щодо процедури створення опорних шкіл

Міністерством освіти і науки України оприлюднено порядок створення опорної школи.
Ознайомитись можна на сайті Міністерства та за посиланням

(використано матеріали сайту osvita.ua)

 

Директор Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації О.В. Харченко відвідала Решетилівку

IMG 172202.08.2017 відбувся виїзний прийом громадян директора Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації О.В.Харченко у Решетилівському районі. Під час перебування у районі проведено зустріч з керівництвом Решетилівської районної державної адміністрації та районної ради, обговорено нагальні питання, що наразі вирішуються в освітній галузі.
Особлива увага була зосереджена на питаннях соціального захисту працівників галузі, роботи закладів освіти в об'єднаних територіальних громадах, функціонування опорних навчальних закладів та покращення їх матеріально-технічної бази, зокрема Покровської ЗОШ І-ІІІ ступенів, оскільки створення опорних шкіл, оснащення їх сучасними засобами навчання започатковує нову систему якісної освіти для дітей, що проживають у маленьких містечках та сільській місцевості.

Опорні школи – вимога сьогодення.

 143Одним із вагомих чинників забезпечення доступності та якості освіти є оптимізація мережі загальноосвітніх навчальних закладів, у тому числі шляхом створення опорних шкіл, що має створити умови для підвищення якості освіти, економічної ефективності функціонування закладів освіти, забезпечення якісними освітніми послугами дітей шкільного віку.

На Полтавщині розпочато підготовчу роботу до пілотного впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти

 94556299У рамках реформи “Нова українська школа” вже у 2017/2018 навчальному році відбуватиметься пілотне впровадження нового державного стандарту початкової школи Міністерство освіти і науки України розпочинає конкурсний відбір шкіл, які бажають взяти участь у пілотному впровадженні нового державного стандарту початкової освіти.

Внесено зміни до Положення про освітній округ.

12 Внесено зміни до Положення про освітній округ.Звертаємо увагу, що Постановою Кабінету Міністрів України від 19 квітня 2017 р. № 289 внесені зміни до пункту 2 Положення про освітній округ (затвердженого постановою Кабінету Міністрів України    від 27 серпня 2010 р. № 777).

Інформація щодо опорних закладів,їхніх філій та перспективний план на 2017 рік (станом 31.01.2017)

  • Інформація щодо  опорних закладів та їхніх філій, які функціонують з 1 вересня 2016 року та з 1 січня 2017 року у  Полтавській області | переглянути on-line
  • Інформація щодо філій опорних закладів у Полтавській області | переглянути on-line
  • Перспективний план створення опорних закладів у Полтавській області у 2017 році | переглянути on-line

 

О.В. Харченко взяла участь у робочій поїздці голови Полтавської ОДА до Семенівки

v-1Шляхи реалізації освітньої реформи та формування мережі опорних шкіл на Семенівщині обговорили під час робочої поїздки голови Полтавської облдержадміністрації Валерія Головка у Семенівці.

Обласний конкурс "Опорна школа"

Проекти на кращу опорну школу, що надійшли на обласний конкурс

На сайті

На сайті 59 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:33
За тиждень:521
За місяць:2372
Всього:256021

Кориснi посилання