Головне меню

Директор Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації О.В.Харченко провела прийом громадян у Новосанжарському районі.

DSC 09911 серпня 2017 року відбувся виїзний прийом громадян директора Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації О.В.Харченко у Новосанжарському районі.
Обговорено нагальні питання, що на разі вирішуються в освітній галузі району, зокрема, підготовка матеріально-технічної бази освітніх закладів до нового 2017/2018 навчального року.

У поточному році в районі вже прийнято рішення про створення опорної школи. Про особливості її функціонування, фінансування, взаємодію з філіями, а також інші питання актуальної на сьогодні теми, розглянуто під час зустрічі з директорами загальноосвітніх навчальних закладів.
Окрема увага приділення проблемному питанню новобудови Великокобелячківської ЗОШ І-ІІІ ст.
Наголосила також Директор Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації О.В.Харченко на створенні умов для надання інклюзивної освіти (у зв’язку із підписанням 5 липня 2017 року Президентом України Петром Порошенком Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про освіту» щодо особливостей доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг»), виконанні завдань Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки та оновленні об'єктів навчально-матеріальної бази навчальних закладів, зокрема обладнання кабінетів предмета «Захист Вітчизни».

{gallery}News2017/08/07{/gallery}

На сайті

На сайті 57 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:48
За тиждень:1050
За місяць:3226
Всього:260544

Кориснi посилання