Головне меню

Директор Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації О.В.Харченко відвідала Козельщину

image 1226 липня 2017 року відбувся виїзний прийом громадян директора Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації О.В.Харченко у Козельщинському районі.
Під час перебування у районі проведено зустріч з керівництвом Козельщинської районної державної адміністрації та районної ради та обговорено нагальні питання, що на разі вирішуються в освітній галузі району.
Особлива увага була зосереджена на питаннях удосконалення мережі загальноосвітніх навчальних закладів та створення в районі опорної школи.

Як наголосила О.В.Харченко, створення опорних шкіл, оснащених сучасними засобами навчання, - одна з ключових і вдалих ініціатив Міністерства освіти і науки України, оскільки започатковує нову систему якісної освіти для дітей, що проживають у маленьких містечках та сільській місцевості.
Зупинилися також на актуальній темі щодо підготовки матеріально-технічної бази освітніх закладів району до нового 2017/2018 навчального року.
Створення умов для надання інклюзивної освіти та підписання 5 липня 2017 року Президентом України Петром Порошенком Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про освіту» щодо особливостей доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг», виконання завдань Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки та оновленні об'єктів навчально-матеріальної бази навчальних закладів, зокрема обладнання кабінетів предмета «Захист Вітчизни» – ці та інші теми обговорено під час спілкування з керівництвом району.

На сайті

На сайті 69 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:48
За тиждень:1050
За місяць:3226
Всього:260544

Кориснi посилання