Головне меню

Перевірено процес будівництва нової школи у Заводському Лохвицького району

P1090008Заступник голови облдержадміністрації О.В.Пругло, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації О.В.Харченко та директор Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації Т.Т. Голбан відвідали Лохвицький район та проінспектували процес будівництва нової школи у Заводському.

Під час зустрічі на об’єкті обговорили нагальні потреби та намітили шляхи завершення будівництва.
Так, протягом останніх років облдержадміністрацією проект «Будівництво школи, м.Червонозаводське (зараз - Заводське) Лохвицького району» включався до переліку об’єктів реконструкції та незавершеного будівництва регіону, які потребували залучення державних коштів.
У 2016 році вказаний проект з пакетом відповідних документів був поданий на розгляд регіональної комісії з оцінки та забезпечення конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2016 році, й було вирішено питання про фінансування проекту за рахунок коштів даного фонду. Така ж процедура передбачається і у 2017 році, що стане запорукою завершення будівництва у найближчий час.

{gallery}News2017/07/28/2{/gallery}

На сайті

На сайті 63 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:48
За тиждень:1050
За місяць:3226
Всього:260544

Кориснi посилання