Головне меню

Директор Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації О.В.Харченко відвідала Чорнухинський район

P109000127 липня 2017 року директор Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації О.В.Харченко відвідала Чорнухинський район.
Під час зустрічі директора Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації О.В.Харченко з головою Чорнухинської районної державної адміністрації, депутатським корпусом та директорами загальноосвітніх навчальних закладів району обговорено розвиток освіти в районі, визначено основні напрями роботи та шляхи вирішення проблемних питань.

Одним з ключових завдань, як зазначила директор Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації О.В.Харченко, залишається створення опорної школи як складової реформи Нової української школи. Окремою темою стала розмова про важливість інклюзивної освіти та підписання 5 липня 2017 року Президентом України Петром Порошенком Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про освіту» щодо особливостей доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг».
Зосереджено увагу також і на питанні національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді та особливості забезпечення його якісного рівня під час оздоровчої кампанії 2017 року, а також виконанні завдань Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки та оновленні об'єктів навчально-матеріальної бази навчальних закладів області, зокрема обладнання кабінетів предмета «Захист Вітчизни».
Зазначено, що формування сучасного освітнього середовища у школі буде зорієнтовано на виховання освіченого патріота-громадянина та інноватора.
Також, цього ж дня відбувся прийом громадян директором Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації О.В.Харченко у приміщенні відділу освіти , молоді та спорту Чорнухинської райдержадміністрації.

{gallery}News2017/07/28/1{/gallery}

На сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:10
За тиждень:1012
За місяць:3188
Всього:260506

Кориснi посилання