Головне меню

Робоча поїздка директора Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації О.В.Харченко до Зіньківського району

IMG 20170725 12064525 липня 2017 року відбулася робоча поїздка директора Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації О.В.Харченко до Зіньківського району.
У ході поїздки проведено зустріч з головою Зіньківської районної ради Нерозею С.В., начальником відділу освіти Зіньківської райдержадміністрації Дахном Ю.П. та обговорено нагальні питання, що на разі вирішуються в освітній галузі Зіньківщини, серед яких і формування оптимальної мережі загальноосвітніх навчальних закладів, їх матеріально-технічне забезпечення у т.ч. і щодо безперешкодного доступу до них дітей з особливими освітніми потребами, облаштування кімнат зберігання зброї у школах, а також розвиток дошкільної та позашкільної освіти в районі тощо.

Основна увага була зосереджена на питаннях, пов’язаних із підготовкою освітніх закладів до нового 2017/2018 навчального року з урахуванням вимог сьогодення та виконання завдань започаткованої Міністерством освіти і науки України реформи середньої освіти. Окремо наголошено на особливостях функціонування опорного закладу, як осередку надання якісної освіти із застосуванням сучасних методів навчання, та створенні ще однієї його філії.
Відвідано Бірківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів імені І.А.Цюпи та Бірківський дошкільний навчальний заклад дитячий садок „Ялиночка”, де проведено зустрічі з трудовими колективами та батьківською громадськістю.


{gallery}News2017/07/26{/gallery}

На сайті

На сайті 92 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:48
За тиждень:1050
За місяць:3226
Всього:260544

Кориснi посилання