Головне меню

Працівники Департаменту освіти і науки облдержадміністрації взяли участь у семінарі ДІНЗ з підготовки освітніх експертів

 IMG 20170405 110624Упродовж 5–6 квітня 2017 року Кушпіль А. В. - заступник начальника управління – начальник відділу дошкільної, загальної середньої освіти управління дошкільної, загальної середньої освіти, фінансової та кадрової роботи Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та Авдєєва Т.В. –головний спеціаліст відділу закладів інтернатного типу, позашкільної та виховної роботи взяли участь у семінарі Державної інспекції навчальних закладів України з питання: «Державний нагляд (контроль) у сфері загальної середньої освіти».

Захід проводився на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді у м. Києві. Учасниками семінару були працівники місцевих органів управління освітою, до компетенції яких належать питання контрольно-наглядової діяльності у сфері загальної середньої освіти, а також керівники окремих загальноосвітніх навчальних закладів.
Відкрив семінар Голова ДІНЗ Руслан Гурак, який  зазначив, що державний нагляд (контроль) має стати важливим чинником забезпечення якості освіти, зокрема загальної середньої.
Під час семінару було розглянуто питання щодо: організації та процедури проведення заходів державного нагляду (контролю); критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської  діяльності з надання освітніх послуг у сфері загальної середньої освіти; підготовки розпорядчих документів для проведення контрольних заходів, оформлення результатів перевірки.
Цікавим і корисним для учасників семінару став виступ заступника Голови Чеської шкільної інспекції Андриса Ондржея, який презентував досвід роботи з державного контролю за діяльністю шкіл у Чеській Республіці.
До програми семінару були включені також: практикум з прийняття рішень у найкращих інтересах дитини (тренери МБО «Партнерство «Кожній дитині» Лариса Пєтушкова, Ольга Павлик); лекція «Державно-громадське управління освітою: теорія, історія, практика» (професор кафедри управління освітою Національної академії державного управління при Президентові України Лариса Гаєвська); питання-відповіді щодо державної атестації загальноосвітніх навчальних закладів, здійснення управління освітою в умовах децентралізації (заступник начальника відділу державно-громадського управління освітою департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки УкраїниВолодимир Божинський).
Семінар завершився врученням відповідних сертифікатів його учасникам.
{gallery}News2017/04/12/4{/gallery}

 

 

На сайті

На сайті 79 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:81
За тиждень:376
За місяць:2227
Всього:255876

Кориснi посилання