Головне меню

ROBOfirst – це круто!

111-12 березня понад 1000 дітей з’їхалися до Києва на Всеукраїнський чемпіонат FIRST LEGO LEAGUE "ROBOFIRST". Команда ЗОШ №1 "PRIME ROBOTICS" м. Горішні Плавні (керівники учитель інформатики Роман Олександр Анатолійович та методист ММК Роман Ольга Володимирівна) представляла Полтавську область.

«Пліч-о-пліч з тваринами» - саме такою була тема цьогорічних змагань. Учасники фестивалю готували проект, що міг би покращити співпрацю людини і тварин, або створити інноваційне рішення взаємодії людей з тваринами. В перший день команди захищали свій проект, дизайн робота та демонстрували основні цінності FIRST LEGO LEAGUE:
Ми – команда!
Ми працюємо, щоб знаходити рішення під проводом наших Тренерів та Наставників.
Нам відомо, що наші Тренери та Наставники не мають відповідей на всі запитання; ми навчаємось разом!
Ми поважаємо дух дружнього змагання.
Наші відкриття є набагато важливішими для нас, ніж наша перемога.
Ми ділимось нашим досвідом з іншими.
Ми демонструємо Шляхетний Професіоналізм® та Coopertition® у всьому, що ми робимо.
Нам весело!
Саме такий STEM-підхід до вивчення різних наук популярний у прогресивних країнах світу.
Команда «PRIME ROBOTICS» розробила проект ISKRA (InnovationSuperKeyRiverAeration). Результатом якого стала модель робота-аератора, який зможе насичувати киснем воду, що в свою чергу зменшить вміст ціанобактерій у річці, прискорить очищення води від біологічних решток. При необхідності такий робот зменшить навантаження на водоочисні споруди міста, а взимку не дасть вмирати річковим тваринам від нестачі кисню.
Одним із невід’ємних і важливих завдань було виконання місій на спеціально підготовленому полі. Вихованці із наборів LEGO EV3 Education створили міцного, універсального, здатного до виконання найрізноманітніших завдань, робота, який уже при першому випробування набрав 100 балів.
Півроку кропіткої підготовки дали свої результати: команда завоювала І місце у номінації "Механічний дизайн" серед 53 команд, що приїхали з усієї України. Юні конструктори-робототехніки з гордістю привезли до міста Кубок переможця, а також кожен отримав медаль, диплом та конструктор LEGO.
{gallery}News2017/03/12{/gallery}

 

На сайті

На сайті 119 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:46
За тиждень:534
За місяць:2385
Всього:256034

Кориснi посилання