Головне меню

Участь у проекті-тренінгу «Підтримка децентралізації в Україні»

IMG 1225З 2 по 4 березня 2017 року в рамках діяльності Шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» у м. Хмельницький відбувся тренінг для тренерів та представників департаментів/управлінь обласних державних адміністрацій.

Полтавщину представляла головний спеціаліст відділу дошкільної та загальної середньої освіти Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації Яновська І.М.
Захід спрямований на зміцнення професійного потенціалу у сфері управління освітою в об’єднаних територіальних громадах.
Одним з головних напрямів діяльності Шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» є підтримка ефективного управління освітою в ОТГ. Забезпечення якісних освітніх послуг є однією з найбільш важливих завдань об'єднаних громад. У рамках діяльності проекту, бенефіціаром якого є Міністерство освіти і науки України було застосовано підхід апробації міжнародних практик в управлінській діяльності об'єднаних територіальних громад у сфері освіти.
З метою збільшення професійного потенціалу із надання навчальних і консультативних послуг під час семінару учасники ознайомилися з досвідом і напрацюваннями Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА і Дунаєвецької об'єднаної територіальної громади та розглянули приклади рішень щодо управління освітою в громадах.
{gallery}News2017/03/06{/gallery}

 

 

На сайті

На сайті 174 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:0
За тиждень:88
За місяць:1157
Всього:252347

Кориснi посилання