Головне меню

Відбулася регіональна (не)конференція міні-EdCamp Poltava 2017 «Школа – стара, діти – нові: шляхи взаєморозуміння»

 main25 лютого 2017 року у Полтавській спеціалізованій школі-інтернаті №1  І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради вперше у Полтаві для шкільних педагогів відбулася унікальна подія – регіональна (не)конференція міні-EdCamp Poltava 2017 «Школа – стара, діти – нові: шляхи взаєморозуміння».

EdCamp – це (не)конференція, що проводиться в новому дискусійному форматі для співпраці освітян, які мають можливість відкритого обміну педагогічним досвідом, розв’язання спільних задач за принципом: «Дай, якщо можеш – візьми, якщо хочеш!».   
Учасниками цієї події стали 160 небайдужих педагогів не лише Полтавщини, а й інших регіонів України. Освітяни мали  можливість відвідати 17 експертних сесій з актуальних питань навчально-виховного процесу, зокрема: коучинг в освіті, фасилітація, медіаграмотність, ненасильницька комунікація, гуманний підхід у педагогіці, професійне вигорання педагога та шляхи його уникнення, психологія взаємовідносин вчителя та учнів, нові технології в навчанні.
На урочистому відкритті   (не)конференції з вітальним словом виступила директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Олена Вікторівна Харченко, акцентувавши увагу присутніх на тому, що зміни в освіті починаються зі змін в особистості.
Протягом (не)конференції педагоги України  мали унікальну можливість поділитися своїм власним досвідом, взявши участь у формуванні учительської паралелі. Думка кожного освітянина була почута та врахована.
На учасників заходу чекали різноманітні сюрпризи від організаторів: «мотиваційне дерево», пісочна анімація, різноманітні творчі майстерні, «дерево побажань та пропозицій», тематичні смаколики та інші подарунки.
Наскрізною ниткою міні-EdCamp Poltava 2017 організатори обрали актуальні проблеми сьогодення, а саме: оновлення освітнього процесу, зміну ролі «сучасного вчителя», національно-патріотичне виховання підростаючого покоління, екологічну грамотність, актуальність гендерно чутливої мови та вміння навчатися протягом усього життя.
По завершенні (не)конференції всі учасники отримали сертифікати та приємні подарунки.
{gallery}News2017/02/28{/gallery}

 

 

На сайті

На сайті 82 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:81
За тиждень:376
За місяць:2227
Всього:255876

Кориснi посилання