Головне меню

Перемога в Інтернет-олімпіаді

UXx6e koScM23-25 грудня 2016 року у м. Одесі проходив очний етап Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад з математики, фізики, хімії, біології, географії, економіки, інформатики, інформаційних технологій. м. Горішні Плавні на цьому конкурсі гідно представила учениця 9-Б класу СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської  Романюк Анна (учитель Портяний Б.В.). Вона виборала ІІ місце в секції "Географія".

Інтернет-олімпіада – це довготривалий «марафон» з розв’язання завдань підвищеної складності. Такі інтелектуальні змагання проходять у три етапи: два заочні та фінальний (очний етап). У заочних етапах беруть участь усі бажаючі. Учасники виконують завдання та відсилають електронною поштою для перевірки. При розв’язанні завдань заочних етапів учні не обмежені у виборі довідкової літератури, але й завдання, як правило, доволі складні, а їх вирішення потребує від учнів нестандартного та творчого підходу.
За результатами двох заочних етапів, серед усіх учасників обирають до десяти найкращих, які запрошуються для участі у фінальному очному етапі, котрий традиційно проходить у м. Одеса. Учням пропонують ряд завдань, які необхідно розв’язати за декілька годин. За результатами фінального етапу визначають переможців та нагороджують їх цінними подарунками.
Учнів, які продемонстрували найкращі результати, запрошують до участі у IV етапі Всеукраїнської олімпіади поза відбірковим конкурсом.
{gallery}News2016/12/26/4{/gallery}

 

На сайті

На сайті 138 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:0
За тиждень:88
За місяць:1157
Всього:252347

Кориснi посилання