Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

До Полтавської облдержадміністрації завітали іноземні волонтери – викладачі іноземних мов у пришкільних літніх мовних таборах «GoCamp»

gg 1«GO Camp» – це найбільша волонтерська програма в Східній Європі, учасники якої – волонтери зі всієї планети – мотивують школярів вивчати іноземні мови, щоб мати можливість вільно орієнтуватися у розмаїтому світі.
Вже третій рік поспіль освітяни Полтавщини беруть участь у даному проекті, який сприяє вихованню всебічно розвиненого та освіченого покоління свідомих громадян України, здатних до навчання впродовж життя і готових до нових викликів 21-го століття, надихають молодь вільно володіти іноземними мовами та бути відкритими до сприйняття інших культур і набуття життєвого досвіду. 

Затверджено новий порядок зарахування дітей до перших класів

Міністерством освіти і науки України надано роз'яснення щодо найпоширеніших запитань щодо зарахування дітей до перших класів | переглянути

Міністерством освіти і науки України затверджено нові освітні програми для закладів загальної середньої освіти

mon1Міністерство освіти затвердило нові типові освітні програми початкової (2-4 клас),  базової (5-9 клас) та старшої школи (10-11 клас). Відповідні накази підписані міністром освіти Лілією Гриневич. | Переглянути

Державна підсумкова атестація 2017/2018 н.р.

dpa2015 Міністерством освіти і науки затверджені орієнтовні вимоги до проведення школами державної підсумкової атестації учнів у системі середньої освіти. Документом визначено зміст і особливості проведення шкільних іспитів у цьому навчальному році.

«Добрі справи»

28167315 298026404058541 6976721307592277219 n

1 березня Президент учнівського самоврядування УОЛС «Країна Дитячих Мрій» Полтавської спеціалізованої школи-інтернату №1 I-III ступенів Полтавської обласної ради Карина П'ятуха та Прем'єр-міністр Павло Федій познайомилася з чарівною дитиною, яка своїм позитивом заворожила їх з першої секунди знайомства.

Реалізація українсько-фінського проекту на Полтавщині

IMG-9620d709fb6ebf8dc34bbcb97983e6d2-V9 лютого 2018 року Трудолюбівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Миргородського району перемогла у конкурсі на участь в українсько-фінському проекті «Змінитися за 7 днів».

Проект реалізується за сприяння Міністерства освіти і науки України громадською організацією EdCamp Ukraine та фінською компанією Lumo Education, що спеціалізується на поширенні фінського освітнього досвіду в інших країнах
На участь у конкурсі було подано 675 заявок, з яких було обрано четверо фіналістів: Навчально-виховне об’єднання № 6 м. Кропивницький, спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 23 м. Мелітополь Запорізької області, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 м. Дрогобич Львівської області та Трудолюбівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Миргородського району Полтавської області.

Полтавщина вітала учасників XV Всеукраїнського турніру з правознавства для школярів

 DSC 0398У Полтавській галереї мистецтв імені Миколи Ярошенка відбулося закриття XV Всеукраїнського турніру з правознавства для учнів 8-11 класів. Полтавська команда посіла третє місце.

Турнір стартував цього вівторка, у суботу відбулися фінальні ігри. Переможцями 1-го ступеня стали команди «Aequitas» Волинської області та «Слобожани» Харківської. Друге місце розділили команди Волинської, Рівненської областей та дві збірні Харківщини. Полтавська команда «Лідер» міського багатопрофільного ліцею № 1 імені Івана Котляревського посіла третє місце спільно з командами Донеччини, Житомирщини, Луганщини, а також Хмельницької та Черкаської областей.

У Кременчуцькому ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою відбулася посвята в ліцеїсти

 IMG 3442У Кременчуцькому ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою Полтавської обласної ради відбулася важлива подія для ліцеїстів I курсу навчання, батьківської громадськості та педагогів закладу, а саме свято посвяти першокурсників у ліцеїсти.

Захід відбувся у кращих традиціях військово-патріотичного виховання. Ліцеїсти пройшли маршем по плацу та продемонстрували елементи стройової підготовки. На завершення першокурсники склали Присягу ліцеїста. Кращих вихованців та вихователів навчального закладу було нагороджено грамотами.

Освітяни Полтавщини відвідали Львів та ознайомилися з досвідом роботи педагогів Львівщини

 1n14-16 вересня керівники органів управлінь освіти районів та об’єднаних територіальних громад Полтавської області відвідали Львівщину на запрошення департаменту місцевої ОДА. 

Під час візиту Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації запропонував делегації освітян Полтавщини завітати до місцевих навчальних закладів. Першим пунктом відвідин став навчально-реабілітаційний центр «Левеня» у Львові. Уже 21 рік тут піклуються про дітей з вадами зору. Директор закладу пані Віра Ремажевська очолює установу, паралельно досліджуючи природу вад зору: їх причину, варіанти профілактики та способи боротьби. Вона створює програми для лікування дітей на власному досвіді та на основі тих, які їй передали колеги з таких центрів реабілітації в країнах Європи, Азії і США.

«Праця, що приносить користь оточуючим»

21462458 119025225486825 1853130288722210188 n7 вересня Олена Вікторівна Харченко взяла участь у заході «Від екології Душі - до екології Всесвіту», організованому Міжнародною зеленою школою. Під час заходу Олена Вікторівна нагороджена подякою Фонду «Відкрита політика» за вагомий внесок у підготовку вчителів для сучасної української школи.

Освітні заклади готуються до 2017/18 навчального року

image-0-02-05-10cbe743f31f96facd2848dfc06b3d9d8078f898622cf31be9471985bee64855-V14 серпня директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Харченко доповіла на апаратній нараді у голови ОДА про підготовку закладів освіти області до початку нового 2017/18 н.р.

Очікується стовідсоткова готовність закладів освіти до нового навчального року, до опалювального періоду (станом на 10.08.2017) школи підготовлені на 78 %, дошкільні навчальні заклади – 82 %.
Розпочато комісійні перевірки і підписання актів готовності начальних закладів на місцях, які завершаться до 25 серпня.
Дошкільних навчальних закладів - 635 (у т.ч. 7 недержавної форми власності), в яких виховується майже 50 тис. дітей. Охоплення дошкільною освітою дітей від 3 до 6 років - 92% (у місті - 100%, у сільській місцевості – 74,4%). На 885 збільшилось місць у дитсадках.

Директор Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації О.В.Харченко провела прийом громадян у Новосанжарському районі.

DSC 09911 серпня 2017 року відбувся виїзний прийом громадян директора Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації О.В.Харченко у Новосанжарському районі.
Обговорено нагальні питання, що на разі вирішуються в освітній галузі району, зокрема, підготовка матеріально-технічної бази освітніх закладів до нового 2017/2018 навчального року.

Виїзний прийом громадян у Диканському районі.

виїзд.прийомДиректор Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації Олена Вікторівна Харченко 3 серпня 2017 року провела виїзний прийом громадян. Зустріч відбулася в приміщенні Диканської райдержадміністрації. Ключові питання, які були обговорені, - це реалізація в районі Концепції Нової української школи, обласної програми «Опікуємося освітою» та «Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017–2020 роки». Харченко О.В. зустрілася з освітянами району та представниками виконавчої влади.

Директор Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації О.В.Харченко відвідала Козельщину

image 1226 липня 2017 року відбувся виїзний прийом громадян директора Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації О.В.Харченко у Козельщинському районі.
Під час перебування у районі проведено зустріч з керівництвом Козельщинської районної державної адміністрації та районної ради та обговорено нагальні питання, що на разі вирішуються в освітній галузі району.
Особлива увага була зосереджена на питаннях удосконалення мережі загальноосвітніх навчальних закладів та створення в районі опорної школи.

Перевірено процес будівництва нової школи у Заводському Лохвицького району

P1090008Заступник голови облдержадміністрації О.В.Пругло, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації О.В.Харченко та директор Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації Т.Т. Голбан відвідали Лохвицький район та проінспектували процес будівництва нової школи у Заводському.

На сайті

На сайті 345 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:6
За тиждень:678
За місяць:1765
Всього:226012

Кориснi посилання