Головне меню

Парламентські слухання

vru

21 березня 2018 року у приміщенні Верховної Ради України відбулися парламентські слухання на тему «Національна інноваційна система: стан та законодавче забезпечення розвитку».


Для участі у парламентських слуханнях від Полтавської області була сформована делегація, до якої увійшли:

- Власюк Галина Богданівна — заступник директора Департаменту – начальник управління загальної середньої, дошкільної, спеціальної освіти, фінансової та кадрової роботи;
- Никифоров Володимир Валентинович — перший проректор, доктор біологічних наук, професор Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського;
- Троцко Олег Валерійович — начальник науково-дослідної частини, кандидат технічних наук, доцент Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

 

Розпочала роботу парламентських слухань Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, яка наголосила: «Для розвитку інновацій в Україні ми маємо спільними зусиллями прийняти рішення, що забезпечать безперервність ланцюга розвитку інновацій від здійснення дослідження до виробництва».
Вона звернула увагу на те, що в останні роки Україна займає кращі позиції у рейтингу за Глобальним індексом інновацій (Global Innovation Index).
«У 2017 році Україна посіла найвищу позицію за останні 7 років – 50 місце. У групі за рівнем доходів нижче середнього Україна посіла 2 сходинку.

Під час слухань висловити свої пропозиції щодо розвитку інноваційної системи в Україні мали змогу представники закладів вищої освіти, науки та бізнесових структур. Більшість промовців говорили про існуючі проблеми в інноваційній сфері та про потребу законодавчого врегулювання існуючої нормативної бази.

За результатами роботи парламентських слухань сформовані рекомендації та завдання щодо розвитку національної інноваційної системи на найближчі 2 роки.

{gallery}News2018/03/22{/gallery}
 

 

На сайті

На сайті 82 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:6
За тиждень:1076
За місяць:3252
Всього:260570

Кориснi посилання