Головне меню

Учнівська молодь Полтавської області візьме участь у проведенні міжнародного моніторингового дослідження якості освіти PISA-2018

 1У березні 2018 року Полтавський університет економіки і торгівлі та Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти за сприяння Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації уклали угоду про партнерство у проведенні міжнародного моніторингового дослідження PISA-2018. Угода передбачає зобов’язання сторін щодо забезпечення дотримання умов проведення міжнародного моніторингового дослідження якості освіти PISA-2018 та стимулювання активної участі в ньому учнівської молоді в Полтавській області.

Угоду підписали директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти О.Л. Сидоренко та ректор Полтавського університету економіки і торгівлі О.О. Нестуля. На заході були прсутні начальник управління позашкільної, професійної (професійно-технічної) вищої освіти та правового забезпечення Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації С.В. Рибалко та начальник управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради Л.А. Марталішвілі.
С.В. Рибалко зазначив, що тестування PISA-2018 – це один із кроків до встановлення компетентного підходу до навчання в умовах Нової української школи, коли першочерговим завданням закладів освіти є формування в учнів компетенцій, тобто навичок й умінь, на основі яких можна приймати життєві рішення. Завдяки результатам тестування освітяни матимуть можливість оцінити стан освіти в регіоні, визначити її сильні та слабкі сторони, а головне – вибудувати орієнтири, за якими впроваджуватиметься подальший розвиток освіти.

 


{gallery}News2018/03/19{/gallery}

 

 

 

На сайті

На сайті 26 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:5
За тиждень:1075
За місяць:3251
Всього:260569

Кориснi посилання