Головне меню

Директор Департаменту освіти і науки Олена Харченко відвідала науково-практичну конференцію «Безпека освіти і економічного розвитку Україна-Польща»

4N5vng5HZOc15 лютого 2017 року директор Департаменту освіти і науки Олена Харченко взяла участь у науково-практичній конференції «Безпека освіти і економічного розвитку Україна-Польща» в рамках ІІІ Наукового симпозіуму «Україна-Польща – синергетична співпраця», що відбулася на базі Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі».

Ректор університету, професор Олексій Нестуля звернувся до присутніх з привітальним словом та ознайомив з дискусійними панелями конференції.
Головною метою роботи конференції є розвиток наукового дискурсу, заплановано для розгляду проблеми за наступними напрямками:
•    визнання академічної освіти та рівнозначності наукових ступенів;
•    освіта: дуальна та дистанційна, подвійні дипломи, можливості навчання студентів з України у Польщі;
•    освіта для регіональних ринків праці;
•    розвиток малого та середнього підприємництва у польсько-українському просторі самоуправління;
•  польсько-українську енергетичну безпеку, у тому числі побудова енергетичних коридорів, розвиток альтернативних джерел енергії.

Захід проходив під почесним патронатом:
- генерального консула Республіки Польща у Харкові - Януша Яблонського;
- співголови Польсько-української парламентської групи Сейму Республіки Польща, Депутату сейму Республіки Польща – Божени Каміньскої.

На сайті

На сайті 102 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:6
За тиждень:1076
За місяць:3252
Всього:260570

Кориснi посилання