Головне меню

Студенти Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С. Макаренка взяли участь у ІІ Міжнародному фестивалі дитячо-молодіжної творчості «Литовська феєрія»

 посольство18-22 січня 2017 року у столиці Литовської Республіки м. Вільнюс відбувся ІІ Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Литовська феєрія», організатором якого була Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця». 107 учасників із 17 регіонів України та Литви змагалися у номінаціях: «Хореографія», «Вокал», «Театральний жанр», «Інструментальний жанр», «Образотворче, декоративно-ужиткове та прикладне мистецтво».

 Учасників фестивалю вітали почесні гості: Валдас Янкаускас, директор Литовського центру дітей і молоді, Зібартас Саулюс, директор Департаменту навчання протягом всього життя Міністерства освіти та науки Литовської Республіки, Дмитро Сєров, аташе з питань культури Посольства України в Литовській Республіці, Павло Горінов, голова правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця».
За підсумками організованої конкурсної програми було організовано зустріч у Посольстві України в Литві. Надзвичайний і Повноважний Посол України в Литовській Республіці Володимир Яценківський привітав усіх учасників фестивалю, відзначив їх вагомий внесок у розвиток українсько-литовських відносин у культурній, освітній і молодіжній сферах. У творчій і гостинній атмосфері учасники фестивалю разом із представниками Посольства заспівали українські пісні.
Також для учасників фестивалю було організовано екскурсії історичними місцями міст Вільнюса, Варшави, Любліна та до Тракайського замку.
У фестивалі взяли участь і студенти Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С.Макаренка.
За результатами конкурсу перше місце у номінації «Хореографія» посів народний хореографічний колектив «Арабеск» (керівник Солодовнікова Людмила Георгіївна). У номінації «Вокал» друге місце посіла студентка четвертого курсу педагогічного коледжу, солістка театру пісні «Водограй» Карнаух Діана (керівник Баздирєва Ірина Миколаївна).
Павло Горінов, голова правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця», вручив кожному учаснику фестивалю дипломи та побажав подальших творчих злетів і нових перемог!
{gallery}News2017/01/25/02{/gallery}

 

 

На сайті

На сайті 33 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:5
За тиждень:1075
За місяць:3251
Всього:260569

Кориснi посилання