Головне меню

Відбулася презентація книги "Полтавському нафтовому геологорозвідувальному технікуму - 50"

IMG 198422 жовтня в рамках заходів, присвячених 50-річчю навчального закладу у 2017 році відбулася урочиста презентація документального видання «Полтавському нафтовому геологорозвідувальному технікуму – 50». У даній праці на біографічно-документальній основі охоплено значний і важливий період історії закладу.

Розуміння свого історичного коріння, повага до духовних скарбів рідного навчального закладу, шанування багатовікових традицій навчального закладу стають сьогодні запорукою пробудження національної самосвідомості студентської молоді.
Ювілей – це ще одна приємна нагода відзначити високий професіоналізм, інноваційні підходи, самовіддану працю керівництва та викладачів закладу, завдяки яким виховано не одне покоління фахівців, які зробили чималий внесок у розвиток нафтогазової галузі не лише в Україні, а й за її межами.
Поважними гостями на презентації, звичайно, стали автори книги Павленко Віктор Михайлович, Гайдамака Микола Семенович, Бойко Михайло Васильович, Корольова Олена Віталіївна.
З вступним словом виступила директор коледжу Любов Петрівна Шумська: «Щиросердно вітаю всіх нас із визначною подією у житті коледжу. До цієї знаменної дати навчальний заклад ішов довгою дорогою наполегливої праці багатьох поколінь досвідчених, творчих, талановитих викладачів. Це був нелегкий шлях утвердження своїх принципів, пошуків, звершень, зростання та примноження здобутків. Наразі Полтавський коледж нафти і газу ПолтНТУ – це вищий навчальний заклад, знаний не тільки на Полтавщині, але й в усій Україні та далеко за її межами, як поважний за віком, відомий своїми випускниками, власною історією та традиціями. Головним здобутком нашого закладу є трудовий колектив коледжу. Це справжня команда однодумців. Тож я, як директор, горда причетністю закладу до навчання та виховання обдарованої творчої молоді, до розбудови майбутнього нашої країни. Пишаюсь, що ми продовжуємо примножувати славні традиції нашого закладу».
З нагоди свята Любов Петрівна подякувала авторському колективу за створення якісного видання, відзначила їх сумлінну працю та вручила подяки і подарунки.
Павленко В.М., як головний автор видання, розпочав свою розповідь про історію створення, вікові етапи та визначні події технікуму, які увійшли до презентованого видання. Віктор Михайлович   розповів про роботу над книгою наголосивши, що історія навчального закладу є частиною історії України.  «Це книга-пам’ять, книга - шана. Дякую за те, що довірили нам таку відповідальну роботу», — звернувся він до присутніх.
У книзі висвітлено багато років плідної та наполегливої праці викладацького колективу, робітників, студентів технікуму. 50 років від дня заснування закладу залишили по собі справді знакові історичні сторінки про безперервний розвиток навчального закладу, його випускників.
Феєричним завершенням презентації став концерт заслуженої артистки України Тетяни Садохіної та гурту «Ревізор».
Студенти коледжу можуть пишатися славетними традиціями та історією навчального закладу. За цей час Полтавський коледж нафти і газу Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка став провідним освітнім закладом України з підготовки спеціалістів у нафтогазовій галузі.

{gallery}News2016/10/22{/gallery}

На сайті

На сайті 32 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:8
За тиждень:1010
За місяць:3186
Всього:260504

Кориснi посилання