Головне меню

Друге засідання регіональної ради професійної освіти (стейкхолдерів)

IMG 764307.10.2016 у Полтавській обласній державній адміністрації проведено друге засідання регіональної ради професійної освіти (стейкхолдерів) під головуванням заступника голови облдержадміністрації О.Є. Пругла.
На засідання ради були присутні: директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації О.В. Харченко -  заступник голови регіональної ради професійної освіти (стейкхолдерів), керівники галузевих департаментів облдержадміністрації, директори професійно-технічних навчальних закладів, замовники робітничих кадрів, члени регіональної ради професійної освіти (стейкхолдерів).

Розглянуто наступні питання:
1. Стан фінансування професійно-технічних навчальних закладів області та міст обласного значення.
2.Удосконалення системи відносин між професійно-технічними навчальними закладами, замовниками робітничих кадрів та центром зайнятості.
3. Оновлення державних стандартів професійно-технічної освіти та приведення їх  у відповідність до запитів замовників робітничих кадрів і регіонального ринку праці.
4. Стан працевлаштування випускників професійно-технічних навчальних закладів 2016 року на першому робочому місці: завдання, проблеми та перспективи.
5. Про корегування регіонального замовлення на підготовку кадрів у професійно-технічних навчальних закладах Полтавської області на 2016 рік.
За результатами роботи ради дано відповідні доручення.
{gallery}News2016/10/07/1{/gallery}

 

 

 

На сайті

На сайті 72 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:49
За тиждень:1051
За місяць:3227
Всього:260545

Кориснi посилання