Головне меню

Проведено VІ засідання регіональної ради професійної освіти (стейкхолдерів)

 DSC0126

Починаючи з 2016 року, у області ефективно працює регіональна рада професійної освіти (стейкхолдерів), на якій розглядаються актуальні питання, пов'язані з реформуванням та розвитком системи професійної (професійно-технічної) освіти в умовах децентралізації.

Під головуванням директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації О.В. Харченко 5 липня 2018 року проведено VІ засідання регіональної ради професійної освіти (стейкхолдерів). Відповідно до розпорядження голови Полтавської облдержадміністрації від 18.06.2018 № 552 «Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 30.05.2016 № 220» склад ради оновлено. До оновленого складу увійшли замовники робітничих кадрів агропромислового комплексу, представники органів місцевого самоврядування, галузевих департаментів облдержадміністрації, закладів професійної (професійно-технічної) освіти, громадськість.
У ході роботи ради погоджено регіональне замовлення на підготовку кваліфікованих робітників та молодших спеціалістів у закладах професійної (професійно-технічної) освіти області на 2018 рік у кількості 4503 особи за освітньо-кваліфікаційним рівнем «кваліфікований робітник» та 159 осіб за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст».
Зважаючи на те, що підвищення кваліфікаційного рівня та конкурентної здатності учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти неможливе без впровадження інноваційних методів та засобів навчання, розглянуто питання «Про створення інтерактивних освітніх модульних площин з можливостями віртуальної лабораторії, орієнтованої на підвищення кваліфікаційного рівня та конкурентної здатності учнів закладів професійної освіти». Його висвітлив О.М. Мигаль, член регіональної ради професійної освіти (стейкхолдерів), директор Державного навчального закладу «Гадяцьке вище професійне аграрне училище». Педагогічний колектив училища має значний досвід роботи щодо використання передових інноваційних технологій у навчально-виробничому процесі.
Схвалений проект рішення направлено членам ради для виконання.
{gallery}News2018/07/05{/gallery}

 

На сайті

На сайті 92 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:6
За тиждень:1076
За місяць:3252
Всього:260570

Кориснi посилання