Головне меню

ІІ загальноукраїнський семінар-нарада з питань розвитку професійної освіти

10

Протягом двох днів Полтавщина гостинно приймала учасників ІІ загальноукраїнського семінару-наради з питань розвитку професійної освіти, що проходив за ініціативи Міністерства освіти і науки України, сприяння програми U-LEAD WITH EUROPE та безпосередньої участі Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації.

Обговорено питання щодо дієвості регіональних рад професійної освіти та наглядових рад закладів професійної (професійно-технічної) освіти, впровадження ефективних та результативних механізмів управління професійною освітою. Проведено робочу нараду директора Департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки України Кучинського М.С. з директорами закладів професійної (професійно-технічної) освіти області. 
14.06.2018 учасники семінару-наради ознайомилися з досвідом роботи ДНЗ «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г. Боровенського» (директор Спільна Н.П.) та переконалися, як останнім часом у закладі модернізовано матеріально-технічну базу: відкрито новий сучасний спортивний комплекс, спортивний майданчик зі штучним покриттям для міні-футболу, ведеться капітальний ремонт гуртожитку. Також учасники семінару-наради відвідали навчальне господарство закладу, де за сприяння «Асоціації розвитку інтенсивного садівництва Полтавщини» закладено 3 га саду з ягідними культурами, 2 га малини та 1 га смородини, облаштовано систему краплинного зрошення.
Позитивні відгуки гостей заходу свідчать про те, що на Полтавщині триває інтенсивна робота, спрямована на децентралізацію системи державного управління, та має гарні результати.
{gallery}News2018/06/15{/gallery}

 

 

На сайті

На сайті 46 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:5
За тиждень:1075
За місяць:3251
Всього:260569

Кориснi посилання