Головне меню

У міському парку культури та відпочинку «Перемога» відбувся І міський квест «Наркотики – не моя тема» для учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Полтави

IMG 20180522 130806За ініціативи Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації та спільно з Управлінням превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Полтавській області, комунальною установою «Обласний молодіжний центр» Полтавської обласної державної адміністрації, Департаментом охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавським національними педагогічним університетом імені В.Г. Короленка  та Полтавським обласним благодійним фондом «Громадське здоровʼя» 22 травня 2018 року  проведено І міський квест «Наркотики – не моя тема» для учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.
Метою квесту є підвищення рівня обізнаності суспільства і безпосередньо підліткової аудиторії щодо негативних наслідків вживання психоактивних речовин шляхом долучення молоді до інноваційного інтерактивного заходу. Основні локації квесту: «Сюрпризи кохання», «Від знання до безпеки», «Мозковий штурм», «Я знаю, а ти?», «Чи правда що?», «Асоціації», «Здоровим бути здорово», «Шляхи передачі ВІЛ», «Правовий поєдинок», «Смуга перешкод». Учасників чекали спеціальні призи від партнерів квесту. Головне ж надбання заходу полягає в тому, що учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Полтави долучилися до інтерактивної профілактично-просвітницької акції, яка викликала у них живий інтерес до здорового способу життя.
{gallery}News2018/05/23/02{/gallery}

На сайті

На сайті 85 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:5
За тиждень:1075
За місяць:3251
Всього:260569

Кориснi посилання