Головне меню

Перемога учня ДНЗ «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г. Боровенського» на обласному конкурсі Полтавської обласної Малої академії наук учнівської молоді

 IMG 089926 квітня 2018 року учень першого курсу Олександр Кандиба представляв ДНЗ «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г.Боровенського» на обласному конкурсі Полтавської обласної Малої академії наук учнівської молоді «Фізика в житті людини», який відбувся на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Олександр успішно виконав тестові завдання з фізики та на високому рівні презентував свою роботу на тему: «Вплив глобального потепління на розвиток сільського господарства (на базі навчального господарства ДНЗ «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г.Боровенського»)».
За рішенням журі конкурсу Малої академії наук Олександр Кандиба здобув Диплом ІІ ступеня та отримав грамоту Полтавського територіального відділення Малої академії наук України в номінації «Прикладна фізика».
Науковий керівник, викладач фізики та астрономії Мотузко Галина Василівна, нагороджена Подякою Полтавського територіального відділення Малої академії наук України за наукове керівництво роботою лауреата обласного конкурсу Малої академії наук «Фізика в житті людини».
Гордимося здобутками нашого вихованця Олександра Кандиби та його керівника Галини Василівни Мотузко. Бажаємо нових успіхів, натхнення і подальших перемог,  не зупинятися на досягнутому, ставити перед собою високі цілі та досягати нових наукових вершин.
{gallery}News2018/05/03{/gallery}

 

На сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:6
За тиждень:1076
За місяць:3252
Всього:260570

Кориснi посилання