Головне меню

Про проведення Кубку України серед юнаків з пішохідного туризму в приміщенні на базі державного навчального закладу «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г. Боровенського»

6З 1 по 4 березня 2018 року державний навчальний заклад «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г. Боровенського» приймав учасників  Кубку України серед юнаків з пішохідного туризму в приміщенні. Для участі в змаганнях прибули 230 учасників – 28 команд з різних куточків України.


На урочистому відкритті юних спортсменів вітали голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, заступник голови Полтавської обласної ради – Анатолій Ханко; голова Решетилівської районної державної адміністрації Роман Перепелиця; голова Решетилівської районної ради Сергій Колотій та директор Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Станіслав Комісар. Головну суддівську колегію представив головний суддя змагань Анатолій Криворучко.
Змагання проводилися у старшій та молодшій вікових групах на дистанціях четвертого та третього класів відповідно.
У перший день учасники змагалися в особисто-командній першості. Важкі дистанції старшої вікової групи потребували від учасників відповідної фізичної підготовки: підйом по скельній ділянці, крутопохила переправа вгору, підйом по вертикальних перилах. На другий день учасники змагалися на цікавих в тактичному плані дистанціях командної «Смуги перешкод».
Директор ліцею Ніла Спільна та директор Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Станіслав Комісар нагородили переможців та призерів змагань кубками, медалями Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді та дипломами Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді. Змагання сприяють популяризації і подальшому розвитку спортивного туризму, підвищенню спортивної майстерності, виявленню найсильніших.
Туризм – це чесність, туризм – це сила, туризм – це миру посол на Землі, туризм – це мужність, туризм – це воля, туризм – це поклик душі!

 

{gallery}News2018/03/07{/gallery}

 

На сайті

На сайті 43 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:5
За тиждень:1075
За місяць:3251
Всього:260569

Кориснi посилання