Головне меню

Відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям у Державному навчальному закладі «Решетилівський професійний аграрнийліцеї імені І.Г.Боровенського»

IMG 575525 січня 2018 року у Державному навчальному закладі «Решетилівський професійний аграрний ліцеї імені І.Г.Боровенського» відбулося відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям для міні-футболу.
Для учнів та працівників ліцею дійство стало справжнім святом, адже на нього завітали голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, депутати Верховної Ради України Олег Кулініч та Артур Герасимов, директор Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації Олена Харченко, заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Роман Товстий, заступник голови Полтавської обласної ради Анатолій Ханко, директор Департаменту капітального будівництва Полтавської обласної державної адміністрації Тимофій Голбан та очільники району Роман Перепелиця і Сергій Колотій. Це люди, котрі завдяки своїй наполегливості, відданості справі та прагненню бачити молодь здоровою і успішною, створюють усі умови для фізичного розвитку підростаючого покоління. Зі словами вдячності до гостей та усіх присутніх звернулася директор ліцею Ніла Спільна. Вона запевнила, що завдяки плідній співпраці ми сформуємо у підростаючого покоління чіткі переконання в тому, що бути спортивним і здоровим – це сучасно і перспективно. По завершенню урочистого відкриття спортивного майданчика відбулася товариська зустріч із міні-футболу між командами учасників АТО та учнями Державного навчального закладу «Решетилівський професійний аграрний ліцеї імені І.Г.Боровенського».
{gallery}News2018/01/26{/gallery}

На сайті

На сайті 47 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:5
За тиждень:1075
За місяць:3251
Всього:260569

Кориснi посилання