Головне меню

Відкриття нового сучасного спортивного комплексу у Решетилівському професійному аграрному ліцеї імені І.Г. Боровенського.

21077396 673759342829017 8772176340873575351 n24 серпня 2017 року у День Незалежності України Державний навчальний заклад «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г. Боровенського» гостинно зустрічав гостей на святковому відкритті нового сучасного спортивного комплексу.
На свято завітали керівники області та району, щоб разом із колективом ліцею, будівельниками, решетилянами та гостями селища взяти участь у церемонії відкриття. Цю подію трудовий колектив ліцею чекав чверть століття, адже вона важлива не лише для мешканців Решетилівщини, а й для всієї Полтавщини.

Серед почесних гостей були присутні: голова Полтавської ОДА Валерій Головко, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, депутат Верховної ради Олег Кулініч, перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький, заступник голови ОДА Роман Товстий, директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Олена Харченко, заступник начальника управління – начальник відділу координації роботи вищих навчальних закладів, наукової діяльності та професійної освіти Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації Тетяна Закапко, голова Решетилівської РДА Роман Перепелиця, голова Решетилівської районної ради Сергій Колотій, голова Решетилівської об’єднаної територіальної громади Володимир Кузьменко. Вони щиро вітали присутніх з Днем Незалежності України, Днем Державного прапора та відкриттям нового спортивного комплексу.
Директор ліцею Ніла Петрівна Спільна у своєму виступі зазначила, що такого щасливої події у історії нашого навчального закладу ще не було від дня його створення. З вдячністю згадала Івана Григоровича Боровенського, який був ініціатором будівництва навчального закладу. Ніла Петрівна щиро дякувала від усього учнівського та трудового колективу людям, завдяки яким відбулося завершення добудови, яким не байдуже сьогодення і майбутнє молоді. За поданням ДНЗ «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г. Боровенського» на святі нагороджені Знаком народної пошани за розвиток спорту: О.Ю. Біленький, В.А. Головко, Р.І. Товстий, Р.М. Перепелиця. Ці нагороди опубліковані на сайті «Орден» у розділі «Алея слави».
Після урочистого перерізання стрічки всі гості заходу були запрошені оглянути сучасний спортивний зал, який облаштований унікальним спортивним обладнанням для фізичного розвитку молоді. Вразив сучасний скеледром, яким можуть похвалитися лише одиниці спортивних залів по всій Україні.
Гордимося, що маємо такий потужний спортивний комплекс для занять спортом підростаючого покоління, адже молодь – це майбутнє нашої країни, і саме відкриття таких залів вкрай потрібне для її розвитку.

{gallery}News2017/08/28{/gallery}

На сайті

На сайті 53 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:9
За тиждень:1011
За місяць:3187
Всього:260505

Кориснi посилання