Головне меню

ВАЖЛИВО

VII засідання регіональної ради професійної освіти (стейкхолдерів) «Про коригування регіонального замовлення на підготовку кваліфікованих робітників та молодших спеціалістів у закладах професійної (професійно-технічної) освіти області на 2018 рік»

8080279401696067584 n 1

Одним із основних показників діяльності закладів професійної (професійно-технічної) освіти є виконання обсягів регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів.

І етап конкурсу професійної майстерності з професії «Офіціант» у Державному професійно-технічному навчальному закладі «Полтавське вище професійне училище ім. А.О. Чепіги»

6274816 7

У закладах професійної (професійно-технічної) освіти активізувалася підготовка до обласних конкурсів професійної майстерності. 06.12.2018 проведено І етап конкурсу професійної майстерності з професії «Офіціант» «Від учня до фахівця» у Державному професійно-технічному навчальному закладі «Полтавське вище професійне училище ім. А.О. Чепіги». 

Проведено VІ засідання регіональної ради професійної освіти (стейкхолдерів)

 DSC0126

Починаючи з 2016 року, у області ефективно працює регіональна рада професійної освіти (стейкхолдерів), на якій розглядаються актуальні питання, пов'язані з реформуванням та розвитком системи професійної (професійно-технічної) освіти в умовах децентралізації.

ІІ загальноукраїнський семінар-нарада з питань розвитку професійної освіти

10

Протягом двох днів Полтавщина гостинно приймала учасників ІІ загальноукраїнського семінару-наради з питань розвитку професійної освіти, що проходив за ініціативи Міністерства освіти і науки України, сприяння програми U-LEAD WITH EUROPE та безпосередньої участі Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації.

У міському парку культури та відпочинку «Перемога» відбувся І міський квест «Наркотики – не моя тема» для учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Полтави

IMG 20180522 130806За ініціативи Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації та спільно з Управлінням превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Полтавській області, комунальною установою «Обласний молодіжний центр» Полтавської обласної державної адміністрації, Департаментом охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавським національними педагогічним університетом імені В.Г. Короленка  та Полтавським обласним благодійним фондом «Громадське здоровʼя» 22 травня 2018 року  проведено І міський квест «Наркотики – не моя тема» для учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Перемога учня ДНЗ «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г. Боровенського» на обласному конкурсі Полтавської обласної Малої академії наук учнівської молоді

 IMG 089926 квітня 2018 року учень першого курсу Олександр Кандиба представляв ДНЗ «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г.Боровенського» на обласному конкурсі Полтавської обласної Малої академії наук учнівської молоді «Фізика в житті людини», який відбувся на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Про проведення ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ СЕРЕД УЧНІВ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ З ПРОФЕСІЇ «ПРОДАВЕЦЬ ПРОДОВОЛЬЧИХ ТОВАРІВ»

31302035 192546221364965 712989889968209920 nЗа ініціативи Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та спільно з Полтавським обласним центром зайнятості на базі ДНЗ «Полтавський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» 26.04.2018 проведено ІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ СЕРЕД УЧНІВ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ З ПРОФЕСІЇ «ПРОДАВЕЦЬ ПРОДОВОЛЬЧИХ ТОВАРІВ».

ЗАКЛЮЧНИЙ ЕТАП ОБЛАСНОГО ОГЛЯДУ-КОНКУРСУ ХУДОЖНЬОЇ САМОДІЯЛЬНОСТІ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ «НОВЕ ПОКОЛІННЯ»

0319 квітня у Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді відбувся заключний етап обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Нове покоління» - щорічний огляд-конкурс, що проводиться серед учнів закладів профтехосвіти Полтавщини з метою активізації та розвитку самодіяльної творчості, створення умов для творчого, естетичного і духовного розвитку учнівської молоді.

Про реєстрацію наказів Департаменту освіти і науки № 140, 141 від 04.04.2018 року

Головним територіальним управлінням юстиції у Полтавській області зареєстровано накази:

  • від 11 квітня 2018 за №  105/2886 наказ   «Про затвердження Положення про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Муляр»» | Переглянути
  • від11 квітня 2018 року за № 106/2887 наказ «Про затвердження Положення про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Продавець продовольчих товарів» | Переглянути

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти Полтавської області за професією «Електрозварник ручного зварювання».

 IMG 1159Ключовим завданням системи професійної (професійно-технічної) освіти є підготовка кваліфікованих робітничих кадрів. Вагому роль у цьому питанні відіграють конкурси фахової майстерності з робітничих професій, які проводяться серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти. 30 березня 2018 року на базі Вищого професійного училища №7 м. Кременчука Полтавської області відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти Полтавської області за професією «Електрозварник ручного зварювання».

Наказ № 87 від 05.03.2017

 

Про проведення Кубку України серед юнаків з пішохідного туризму в приміщенні на базі державного навчального закладу «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г. Боровенського»

6З 1 по 4 березня 2018 року державний навчальний заклад «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г. Боровенського» приймав учасників  Кубку України серед юнаків з пішохідного туризму в приміщенні. Для участі в змаганнях прибули 230 учасників – 28 команд з різних куточків України.

Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у Полтавському професійному ліцеї

IMG 7523Восьмий рік поспіль у нашій державі проводиться Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Мета цього конкурсу – формувати творчу особистість засобами рідного слова на прикладі творчості Великого Кобзаря.

Відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям у Державному навчальному закладі «Решетилівський професійний аграрнийліцеї імені І.Г.Боровенського»

IMG 575525 січня 2018 року у Державному навчальному закладі «Решетилівський професійний аграрний ліцеї імені І.Г.Боровенського» відбулося відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям для міні-футболу.

П'яте засідання регіональної ради професійної освіти (стейкхолдерів)

  DSC022627 грудня 2017 року у Полтавській обласній державній адміністрації під головуванням заступника голови Полтавської обласної державної адміністрації, голови регіональної ради професійної освіти (стейкхолдерів) О.Є. Пругла проведено розширене засідання регіональної ради професійної освіти (стейкхолдерів) на тему: Про стратегію створення нового освітнього простору професійної (професійно-технічної) освіти Полтавської області на 2017-2020 роки.

На сайті

На сайті 49 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:15
За тиждень:151
За місяць:2868
Всього:241200

Кориснi посилання