Головне меню

ВАЖЛИВО

Про нараду з питань дошкільної освіти

DSC 0009

16 січня 2018 року Департаментом освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації проведено робочу нараду з питань дошкільної освіти для спеціалістів та методистів органів управління освітою міськвиконкомів, райдержадміністрацій та об’єднаних територіальних громад спільно з координаторами проекту «ІСУО.КУРС:ОСВІТА».

Розглянуто питання створення додаткових місць для дітей дошкільного віку, нормативно-правового забезпечення провадження освітньої діяльності закладів дошкільної освіти та модернізації освітнього простору .
Проведено покрокове навчання з питання внесення даних до інформаційно-телекомунікаційної системи «Державна інформаційна система освіти» та проведення державного статистичного спостереження відповідно до Форми 85-к (річної) - «Звіт про діяльність закладу дошкільної освіти».
У нараді взяли участь: заступник начальника управління – начальник відділу дошкільної та загальної середньої освіти Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА А.В.Кушпіль, методист Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.Остроградського О.В.Токар, провідний спеціаліст, економіст відділу економічного аналізу та фінансової звітності комунальної установи «Центр фінансового-статистичного аналізу та матеріально-технічного забезпечення освітніх закладів» Полтавської обласної ради Т.Б. Макарчук, координатори проекту «ІСУО.КУРС: Освіта» в Полтавській області Богдан Прядко та координатор проекту «ІСУО.КУРС: Освіта» в Україні Дмитро Пироженко.
Захід відбувся на базі Обласного центру естетичного виховання учнівської молоді.
Дякуємо учасникам та всім, хто долучився до організації та проведення заходу!

 

 

На сайті

На сайті 38 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:128
За тиждень:128
За місяць:2526
Всього:244385

Кориснi посилання