Головне меню

На Полтавщині побільшало навчально-виховних комплексів, дитсадків та груп для дошкільнят

ФОТО 049Департамент освіти і науки спільно з райдержадміністраціями, виконавчими комітетами міських рад та об’єднаними територіальними громадами ціленаправлено  проводять роботу щодо забезпечення  потреб населення  у дошкільній освіти шляхом розширення  мережі дошкільних навчальних закладів, груп та навчально - виховних комплексів.

У результаті проведеної роботи  кількість дитсадків, навчально-виховних комплексів збільшилась на 11 одиниць. Наразі  функціонує 633 заклади, в яких виховується майже 50 тис. дітей.
На початку року розпочали своє функціонування дитсадки у селах Ковалеве, Мала Рублівка Котелевського району на 30 місць.
 З вересня місяця відновив роботу раніше закритий дитсадок у с. Василівка Кобеляцького району на 25 місць, діють навчально-виховні комплекси у м. Кременчук на 160 місць, селах Попівка, Мар’янівка Карлівського району на 25 та  15 місць відповідно, у с. Кошманівка Машівського району на 20 місць, у с. Петрівка на 25 місць та у с. Заможнє на 18 місць  Глобинського району. У листопаді відкрився навчально-виховний комплекс на базі ЗОШ №36 на 40 місць у м. Полтава.
 Крім того, реорганізовано 12 навчально – виховних комплексів: 8 - у Решетилівському, 2 – у Зіньківському, по одному у Лубенському та Новосанжарському районах. У функціонуючих дитсадках відкрито додатково 41 дошкільну  групу.
З листопада місяця розпочав  роботу приватний дошкільний навчальний заклад «Джерельце» (для 20 дітей) у с. Скибівщина В-Багачанського району, засновником якого є селянське фермерське господарство «Грунтознавець».
Всього за поточний рік створено 691 місце, що на 226 (148,5%)  більше запланованого.  
Робота над забезпеченням потреб населення  у дошкільній освіті продовжується.
{gallery}News2016/12/09/01{/gallery}

 

 

На сайті

На сайті 68 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:5
За тиждень:1075
За місяць:3251
Всього:260569

Кориснi посилання