Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Сузір’я талановитих дошкільнят

DSC 03945 червня 2018 року у приміщенні Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського відбувся обласний фестиваль дитячої творчості «Сузір’я талановитих дошкільнят». Мета цього заходу є виявлення, підтримка талановитих, обдарованих дітей дошкільного віку та активізація їх творчого потенціалу.

Відбулося відкриття дошкільних підрозділів Радалівського та Горбівського навчально-виховних комплексів на Глобинщині.

6Листопад видався знаменним на події для жителів Глобинського району. За першу декаду місяця відкрито два дошкільних підрозділи Радалівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ» та Горбівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ».

Здійснилась спільна мрія дітей сіл Радалівки та Горбів, їхніх батьків, працівників закладів загальної середньої освіти, односельців.

Представники дошкільної освіти обговорили результати роботи у 2016-2017 навчальному році

DSC 0920 30 травня 2017 року відбулася нарада для спеціалістів відділів (управлінь) освіти, методистів районних (міських) методичних кабінетів та ОТГ на тему: «Функціонування та перспективи розвитку дошкільної освіти у Полтавській області».

Вітаємо учасників та переможців обласного конкурсу «На кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу»!

 DSC 2196У приміщенні Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського 22 березня відбулося засідання журі щодо підведення підсумків результатів обласного конкурсу «На кращий Інтеренет-сайт дошкільного навчального закладу».

Розвиток мережі освітніх закладів

 20170116 161014З метою забезпечення рівного доступу кожної дитини до якісної дошкільної освіти Департамент освіти і науки спільно з органами місцевої влади та органами самоврядування вживає певних заходів щодо розвитку мережі дошкільних навчальних закладів (груп) та навчально-виховних комплексів різних типів і форм власності.

Проведено майстер-клас для педагогів дошкільних навчальних закладів «Організація освітнього процесу в ДНЗ за інтегрованою особистісно орієнтованою технологією»

 main24 лютого 2017 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського, за сприяння Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації проведено майстер-клас для педагогів дошкільних навчальних закладів «Організація освітнього процесу в ДНЗ за інтегрованою особистісно орієнтованою технологією».

Мережа дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів (станом на 01.01.2017 р.)

SDC18611Департамент освіти і науки спільно з райдержадміністраціями, виконавчими комітетами міських рад та об’єднаними територіальними громадами продовжують роботу щодо розширення  мережі дошкільних навчальних закладів, груп та навчально - виховних комплексів.

На Полтавщині побільшало навчально-виховних комплексів, дитсадків та груп для дошкільнят

ФОТО 049Департамент освіти і науки спільно з райдержадміністраціями, виконавчими комітетами міських рад та об’єднаними територіальними громадами ціленаправлено  проводять роботу щодо забезпечення  потреб населення  у дошкільній освіти шляхом розширення  мережі дошкільних навчальних закладів, груп та навчально - виховних комплексів.

Делегація Полтавської області взяла участь в урочистостях у заходах з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля

023 вересня  поточного року делегація від Полтавської області у кількості 25 осіб взяла участь  у заходах з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля.

До уваги керівників органів управління освітою райдержадміністрацій, міськвиконкомів та об’єднаних територіальних громад!

 iStock 000019917411Large-cropped-2Звертаємо Вашу увагу на внесення змін до

наказу Міністерства освіти і науки України від 04.11.2010 р.№1055  «Про затвердження Типових штатних нормативів дошкільних навчальних закладів» (наказ МОН від 20.05.2016  №544) та

Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах. (наказ Міністерства освіти і науки України від 08.04.2016 р. №402)

Забезпечення доступності дошкільної освіти

20131018.1 2В області продовжується робота щодо забезпечення потреб населення у дошкільній освіті шляхом збільшення місць та розширення рівня охоплення дітей дошкільною освітою.

На сайті

На сайті 53 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:7
За тиждень:679
За місяць:1766
Всього:226013

Кориснi посилання