Головне меню

Проведено засідання регіональної ради професійної освіти (стейкхолдерів)

 DSC0264

 14 червня 2019 року під головуванням директора Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації О.Харченко відбулося VIII засідання регіональної ради професійної освіти (стейкхолдерів). 
У засіданні взяли участь голова Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації В.Голуб, члени регіональної ради професійної освіти (стейкхолдерів), представники галузевих департаментів Полтавської обласної державної адміністрації, працівники Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, замовники робітничих кадрів.

З доповіддю „Про погодження регіонального замовлення на підготовку кваліфікованих робітників та молодших спеціалістів у закладах професійної (професійно-технічної) освіти області на 2019 рік” виступила В.Франчук, головний спеціаліст відділу професійної (професійно-технічної) освіти, організаційної роботи та документообігу Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації.
Обговорено питання, пов'язані із потребою у робітничих кадрах на регіональному ринку праці. Погоджено обсяги регіонального замовлення у закладах професійної (професійно-технічної) освіти на 2019 рік у кількості 4571 особа за освітньо-кваліфікаційним рівнем „кваліфікований робітник” та 122 особи за освітньо-кваліфікаційним рівнем „молодший спеціаліст”.
За результатами роботи регіональної ради професійної освіти (стейкхолдерів) дано відповідні доручення.

 DSC0284

 DSC0265

 DSC0264

 DSC0246

 DSC0241

 DSC0224

 

На сайті

На сайті 42 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:8
За тиждень:1010
За місяць:3186
Всього:260504

Кориснi посилання