Головне меню

Ресурсна кімната та медіатека

Ресурсна кімната - це окрема, спеціально облаштована кімната для дітей з особливими освітніми потребами, де відбувається навчання за індивідуальним планом розвитку у супроводі корекційного педагога та психологічна і фізична адаптація дітей з інвалідністю. Приміщення ресурсної кімнати може бути поділено на дві зони: навчально-пізнавальну та побутово-практичну. У першій зоні може здійснюватись процес навчання у групах або індивідуально. У другій зоні створюється простір, який виконує функції кухні та їдальні. Тут діти з особливими освітніми потребами під наглядом педагогів або з їхньою допомогою набувають навичок самообслуговування, які допоможуть їм адаптуватись у соціумі.
{gallery}Inclusion/Resurs{/gallery}

Медіатека
- технологічно розвинена сучасна бібліотека нового зразка.

Окрім книжок, медіатека оснащена комп’ютерами з доступом до мережі Інтернет, що дає можливість отримання інформації з усіх видів сучасних джерел. Медіатека - це не лише джерело знань, а й інтерактивний простір для реалізації освітніх можливостей кожної дитини, враховуючи її індивідуальні особливості.Тут створюється комфортне середовище, де школярі можуть проводити вільний час, спілкуватися один з одним, навчатися, консультуватися з педагогами і психологами, грати. Приміщення облаштовується зручними меблями і розподіляється на зони:

  • зона з медіатехнічним обладнанням для проведення корекційно-розвиткових занять;
  • зона для розвитку моторики, пізнавальних процесів за допомогою інтерактивних ігор і роздаткового матеріалу;
  • зона релаксу.

{gallery}Inclusion/Mediatek{/gallery}

Приклад проекту створення Ресурсних кімнат та Медіатек можна побачити за посиланням: РОЗДІЛ 6 (ресурсні кімнати), РОЗДІЛ 8 (медіатеки).
https://goo.gl/3duSJW

На сайті

На сайті 103 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:43
За тиждень:531
За місяць:2382
Всього:256031

Кориснi посилання