Головне меню

Розширення інклюзивного простору

IMG 20170921 0956085 липня 2017 року Президент України Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про освіту» щодо особливостей доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг». Цей Закон передбачає закріплення права на освіту дітей з особливими освітніми потребами і надає їм можливість отримувати освіту в загальноосвітніх навчальних закладах за місцем проживання та регулює можливість отримати психолого-педагогічну та корекційно-розвиткову допомогу.

З метою реалізації державної політики у галузі освіти і науки України, забезпечення конституційних прав дітей з особливими освітніми потребами на освіту, визначення для них адекватних форм психолого-педагогічної, соціально-медичної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводу потребою часу стало створення районних (міських) інклюзивно-ресурсних центрів.
21 вересня 2017 р. фахівцями комунального закладу «Обласна психолого медико-педагогічна консультація» проведена робоча нарада для завідуючих районними (міськими) психолого-медико-педагогічними консультаціями та представників територіальних громад.
Мета заходу:
- обговорення «Положення про інклюзивно-ресурсний центр» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 12 липня 2017 р. № 545;
- розгляд питань організації корекційно-розвиткових занять в умовах інклюзивного навчання;
- впровадження психолого-педагогічного супроводу фахівцями психолого-медико-педагогічних консультацій дітям, які навчаються на інклюзивному просторі та індивідуальній формі навчання.
У роботі взяли участь 26 завідуючих районих (міських) психолого-медико-педагогічних консультацій, представники 13 територіальних громад.
Нараду проводила завідуюча обласної психолого - медико-педагогічної консультації Кривенко Світлана Іванівна.


{gallery}News2017/09/27/1{/gallery}

На сайті

На сайті 165 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:0
За тиждень:88
За місяць:1157
Всього:252347

Кориснi посилання