Головне меню

Оздоровчий табір «Юний турист» завершив свою роботу

title

З 03 до 16 червня 2019 року на базі Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді для вихованців гуртків працював профільний оздоровчий табір «Юний турист». Цікавими розвагами, екскурсійними та туристськими заходами була насичена програма для відпочиваючих.

Кожен день у таборі розпочинався з ранкової запальної руханки. На оздоровчій базі «Сенегал» вихованці відпочивали, купалися, вдосконалювали свої навички з орієнтування і пішохідного туризму. Найбільше емоційних вражень діти отримали під час веслування на байдарках та подоланні туристської смуги перешкод. Запам’яталася відпочиваючим екскурсійна поїздка до «Живого музею вергунів» (с.Чечелево Кременчуцького району), де вони дізналися про історію виникнення цього автентичного українського десерту, послухали легенди про вергуни, спробували самостійно їх приготувати, а потім посмакували ними із запашним трав’яним чаєм.
А у рідному місті ознайомились з історію ФК «Ворскла» та історією органів внутрішніх справ Полтавщини. Надзвичайно цікавими були екскурсії до приватного заводу «Аерокоптер» та інтерактивного музею історії олії (с.Мачухи Полтавського району). У Полтавській дитячій художній школі юні туристи відвідали цікаві майстер-класи з офортного друку, віражного розпису та писанкарства. Вихованці були учасниками спортивних естафет, військово-тактичної гри «Лазертаг», переглядали фільми у кінотеатрі «Мультиплекс», відвідували басейн «Спартак». Яскраво пройшов конкурс малюнків на асфальті та свято національної єдності «Розквітай, моя Україно».
На завершення табірної зміни вихованцями гуртка «Юні десантники» організовані цікаві козацькі розваги та військово-патріотичні змагання з медичної та вогневої підготовки, метання гранати, розбирання і збирання автомату Калишникова.
На згадку про відпочинок у таборі діти отримали гарні подарунки та фотопортрети, смакували святковий пиріг.
Директор закладу Станіслав Комісар побажав вихованцям успішного продовження літніх канікул, нагородив грамотами та запевнив, що різноманітною і цікавою програма оздоровчого табору буде й у наступному році.

title

13

12

11

10

9

8

7

6

5

3

2

1

 

На сайті

На сайті 115 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:0
За тиждень:88
За місяць:1157
Всього:252347

Кориснi посилання