Головне меню

Відзначення 27-ї річниці незалежності України в обласному дитячо-юнацькому оздоровчому таборі «Еколог»

IMG 20180815 163106

Останній місяць літа надзвичайно багатий на різноманітні визначні дати і свята. Та найголовніші серед них – День Державного прапора і День Незалежності України.

Не лишаються осторонь відзначення цих подій і в обласному дитячо-юнацькому оздоровчому таборі «Еколог» Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. 
Напередодні державного свята з концертною програмою «Моя Україна» до табору завітали артисти Полтавської обласної філармонії. Вони подарували дітям неймовірні емоції та враження, запалили своєю енергією. У виконанні вокалістів прозвучали відомі «Червона рута», «Як у нас на Україні», «Це моя земля», «Українське попурі» та інші сучасні популярні пісні.
Таборяни IV зміни, як і всіх інших змін, обов’язково відвідають музей українського весілля у с. Великі Будища Диканського району, де ознайомляться із побутом та традиціями українського народу часів козаччини.
Святкова тема присутня і в роботах гуртківців табору. Ігрова кімната в ці дні рясніє різноманітними виставками, обов’язкові елементи експонатів – народні та державні символи нашої країни.
Визначним датам присвячено більшість виховних заходів останньої табірної зміни. У конкурсі кліпів та реклами «Знай наших», музичному конкурсі «Зірки естради» діти розкривають свої вокальні й театральні здібності, доводять зі сцени, що українська пісня – найкраща.
Попереду на дітей чекають ще багато цікавих та пізнавальних заходів до Дня Незалежності: «Веселий ярмарок в «Еколозі», конкурс плакатів «Ми всі – українці», інтелектуальне шоу «Я люблю Україну», конкурс сувенірів «Національні символи України», пізнавально-розважальна програма «Хрестики-нулики по-українськи».
{gallery}News2018/08/27{/gallery}

 

 

На сайті

На сайті 78 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:9
За тиждень:1011
За місяць:3187
Всього:260505

Кориснi посилання