Головне меню

Зустріч директора Департаменту освіти і науки з юними науковцями «Бутової гори»

DSC04907

4 липня 2018 року відбулася зустріч директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Харченко Олени Вікторівни з юними екологами – учасниками обласної науково-дослідницької експедиції «Бутова гора», започаткованої Полтавським обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді.

Олена Вікторівна звернулась до юних природодослідників зі словами привітання, побажала їм натхнення і творчих успіхів у вивченні природи Шишацького краю.
У гості до мешканців наметового містечка – учасників експедиції – прибули і начальник відділу освіти Шишацької селищної ради Караваєва Наталія Миколаївна та директор обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Бедніна Віталій Григорович, які теж привітали юних дослідників і наголосили, що проведення науково-дослідницької експедиції на території відомої геологічної пам’ятки природи Бутова гора має важливе значення для учасників експедиції – майбутніх учених. Юних дослідників має надихнути на активну дослідницьку діяльність вже той факт, що на прославленій землі Шишаччини жив і працював визначний природодослідник, вчений світового рівня В.І.Вернадський. 

Господарі наметового містечка підготували для гостей невелику концертну програму. Зворушливі вірші та пісні про Україну, запальні танці юних талантів сподобалися всім глядачам.
Літо для юних дослідників не лише пора відпочинку, активних занять спортом, а й можливість здобути нові знання, підібрати теми наукових досліджень, поекспериментувати. Учасники експедиції під керівництвом науковців полтавських вишів із задоволенням вивчають рослинний і тваринний світ території.

 {gallery}News2018/07/10/01{/gallery}

На сайті

На сайті 62 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:51
За тиждень:1053
За місяць:3229
Всього:260547

Кориснi посилання