Головне меню

Протягом І зміни у дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Ерудит» відпочила 101 дитина

IMGP3861У червні 2018 у дитячому закладі оздоровлення та відпочинку (ДЗОВ) «Ерудит» Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С. Макаренка тривав 7-й літній оздоровчий  сезон «Джуманджі. У пошуках втраченого часу».

Протягом І зміни в таборі відпочили переможці та призери всеукраїнських, обласних, районних предметних олімпіад, конкурсів МАН, учасники творчих колективів, які посіли призові місця в конкурсах та оглядах художньої самодіяльності, юні спортсмени, які досягли високих показників, вибороли перемогу у спортивних змаганнях, діти освітян Полтавщини.

Діяльність педагогічного колективу та вихованців була організована на принципах демократизації та гуманізму, пріоритетності загальнолюдських та національно-історичних цінностей з урахуванням ініціативи й самодіяльності дітей.

У перший день вихователі провели тренінгову програму «Додати у друзі» з метою організації знайомства дітей між собою, згуртування колективу, виявлення лідерів. Дуже цікаво  пройшов і проект ознайомлення з табором «Слідуй за мною».

Виховна робота в таборі передбачає поєднання відпочинку, праці, спорту з пізнавальною, естетичною, оздоровчою діяльністю. Щодня проводилися  виховні, спортивні та  розважальні заходи різноманітної тематики.  

Працівники табору намагалися максимально  врахувати  індивідуальні та вікові особливості, інтереси, здібності, стан здоров’я кожної дитини. Вихованці могли знайти собі заняття до душі. У таборі діяли гуртки за інтересами, а саме: хореографічний гурток «Фантазія», декоративно-прикладний гурток «Країна майстрів», гурток з моделінгу «Beauty in you», гурток з образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик». Роботи гуртківців регулярно презентувалися на вечірніх заходах та виставках.

На табірних змаганнях з баскетболу, футболу, волейболу, настільного тенісу, шахів та шашок за учасників спортивних секцій вболівали всі вихованці закладу.

{gallery}News2018/07/06/01{/gallery}

На сайті

На сайті 94 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:6
За тиждень:1076
За місяць:3252
Всього:260570

Кориснi посилання