Головне меню

Обласна науково-дослідницька експедиція юних природодослідників розпочала свою роботу

IMG-38c4a6cd37dab532ad4bce6356e9c641-VЗ 28 червня 2018 року на території геологічної пам’ятки природи Бутова гора, що на Шишаччині, розпочала свою роботу обласна науково-дослідницька експедиція для слухачів очно-заочної біологічної школи Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. Участь у роботі експедиції беруть 68 дітей з різних районів та міст Полтавщини.

Наметове містечко розмістилося у місцях, які пов’язані з іменем видатного вченого, першого президента Академії наук України В.І.Вернадського.
На урочистій лінійці, присвяченій відкриттю експедиції, дітей привітав директор Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Віталій Григорович Бедніна. Урочисто піднято національний прапор, пролунав Гімн України.
Традиційно відкриття наметового містечка – це посвята його мешканців у юні екологи, коли всі діти проходять «вогонь», «воду» та «мідні труби». Обряд посвяти у юні екологи здійснив начальник експедиції Микола Олексійович Журавель.
Обласна науково-дослідницька експедиція - це нова форма роботи з дітьми у природному середовищі.
Науковий супровід під час експедиції здійснюють науковці національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка та національного технічного університету імені Ю.Кондратюка. Протягом трьох тижнів юні дослідники природи вивчатимуть флору і фауну на природно-заповідних територіях Шишацького краю.
Крім екскурсій та навчальних занять з біології та хімії, учасників експедиції чекають цікаві пізнавально-розважальні заходи, спортивні ігри та змагання.

{gallery}News2018/07/04/01{/gallery}

 

На сайті

На сайті 79 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:9
За тиждень:1011
За місяць:3187
Всього:260505

Кориснi посилання