Головне меню

У таборі «Еколог» відбулися заходи, присвячені Дню Конституції України

IMG-51c661f3a8c76c2edab1b7af7871b274-V

 Із 25 до 28 червня 2018 року в обласному дитячо-юнацькому оздоровчому таборі «Еколог»  до Дня Конституції України проведено цікаві заходи: конкурс кліпів «Наші люди – всюди», концерт за участю артистів Полтавської обласної філармонії, конкурс малюнків «Україно, ти в моєму серці!», інтелектуально-розважальне шоу «Я люблю Україну!», екскурсію до музею українського весілля.

Відпочинок в «Еколозі» – це не тільки розваги, а й змістовні екскурсії та пізнавальні заходи. Учасники ІІ оздоровчої зміни відвідали Великобудищанський український народний музей весілля, де в ігровій формі ознайомилися з українськими обрядами та звичаями.
Інтелектуально-розважальне шоу «Я люблю Україну!» стало вже традиційним заходом для відпочиваючих у таборі. Не виключенням стала і друга зміна цього року. Оскільки проведення заходу співпало з відзначенням Дня конституції, то і завдання носили правопросвітницький зміст.
Не залишив байдужими вихованців табору і концерт артистів Полтавської обласної філармонії, яких було нагороджено оплесками, підтримано оваціями. Діти із задоволенням приєднувалися до виступів професійних митців сцени.
Конкурс дитячого малюнку «Україно, ти в моєму серці» відбувся за участі представників усіх загонів табору. Авторів кращих малюнків було нагороджено грамотами.

{gallery}News2018/07/02/01{/gallery}

 

На сайті

На сайті 87 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:48
За тиждень:1050
За місяць:3226
Всього:260544

Кориснi посилання