Головне меню

Оздоровчий табір «Юний турист» Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді завершив свою роботу

1

З 04 до 17 червня 2018 року на базі Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді для вихованців гуртків працював профільний оздоровчий табір «Юний турист». План заходів табору цього року був насичений екскурсійними та туристськими заходами, цікавими розвагами.

Діти мали можливість відпочити на оздоровчій базі «Сенегал» та вдосконалити свої навички з орієнтування, в'язання вузлів. Найбільше емоційних вражень діти отримали під час плавання на байдарках та подолання туристської смуги перешкод. Запам’яталась відпочиваючим ексурсійна поїздка до м. Харків, де вони відвідали дитячу залізницю та екопарк Фельдмана. А у рідному місті побували на ТРК «Лтава» та КП «Полтававодоканал», познайомились з історією гирьового спорту на Полтавщині в музеї аграрної академії. Повчальною була екскурсія до музею історії пожежної охорони, де вихованці закладу дізналися про важливість пожежної безпеки та про засоби запобігання пожежі. 
Програма заходів табору включала відвідування басейну «Спартак» та відпочинок у парку святкування «Дитяча планета», де дітей чекали батути, атракціони та справжній майстер-клас з приготування млинців від шеф-кухаря! 
Педагоги закладу доклали максимум зусиль, щоб відпочинок дітей був цікавим і різноманітним. Кожен день розпочинався з ранкової запальної руханки. Вихованці малювали газети, були учасниками майстер-класу з «Кляксографії», конкурсу вбрання з побутових матеріалів, конкурсу на акторську майстерність «Арт театр», брали участь у розважальному шоу «У світі казки», конкурсі малюнків на асфальті на тему: «Ми – майбутнє України».
На завершення зміни, дітей чекав гала-концерт табірних талантів, де вони вміло демонстрували свої творчі здібності та конкурс газет «Моє цікаве літо 2018». Від керівництва закладу діти отримали святковий пиріг та подарунки.
{gallery}News2018/06/22/05{/gallery}


 

 

На сайті

На сайті 82 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:5
За тиждень:1075
За місяць:3251
Всього:260569

Кориснi посилання