Головне меню

У Департаменті освіти і науки облдержадміністрації відбулася нарада для директорів, бухгалтерів закладів оздоровлення та відпочинку

1Сьогодні, 08.05.2018, у Департаменті освіти і науки відбулася нарада для директорів, бухгалтерів закладів оздоровлення та відпочинку «Про виконання рішення пленарного засідання дев’ятнадцятої сесії обласної ради сьомого скликання від 12.04.2018 №679 «Про внесення змін та доповнень до рішення пленарного засідання двадцять восьмої сесії обласної ради шостого скликання від 30 квітня 2015 року «Про обласну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2015-2019 роки».

Вів нараду начальник управління позашкільної, професійної (професійно-технічної), вищої освіти та правового забезпечення Рибалко Сергій Валерійович.
Під час наради були розглянуті питання:
1. Порядок підбору та направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, на оздоровлення та відпочинок до обласних освітянських позаміських таборів (вист. Ухань Олена Анатоліївна – начальник відділу позашкільної освіти, виховної роботи, координації роботи закладів вищої освіти, науки та інноваційної діяльності).
2. Особливості фінансування оздоровлення дітей пільгових категорій у  2018 році з урахуванням вимог Порядку організації оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, у дитячих  закладах оздоровлення та відпочинку Полтавської обласної ради, затвердженого рішенням пленарного засідання дев’ятнадцятої сесії  обласної ради сьомого скликання від 12.04.2018 №679 (вист. Галушка  Ганна Миколаївна – начальник відділу з питань кадрового забезпечення закладів і установ освіти, фінансування та управління персоналом).
3. Організація національно-патріотичного виховання учнівської молоді у  закладах оздоровлення та відпочинку з урахуванням сучасних вимог (вист. Ухань Олена Анатоліївна – начальник відділу позашкільної    освіти, виховної роботи, координації роботи закладів вищої освіти,  науки та інноваційної діяльності).
{gallery}News2018/05/08{/gallery}


    

На сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:48
За тиждень:1050
За місяць:3226
Всього:260544

Кориснi посилання