Головне меню

На Полтавщині підведено підсумки оздоровчої кампанії 2017 року

13102017 tittle

13 жовтня 2017 року на базі Полтавського обласного дитячого оздоровчого центру «Маяк» Полтавської обласної ради відбулося підсумкове розширене засідання обласного штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей.

У заході взяли участь голова Полтавської обласної державної адміністрації Головко Валерій Анатолійович, заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Товстий Роман Іванович, директор Департаменту освіти і науки Харченко Олена Вікторівна.
Під час розгляду питання підсумків проведення в області літньої оздоровчої кампанії у 2017 році та основних завдань з реалізації обласної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2018 рік акцентовано увагу присутніх на необхідності вдосконалення матеріально-технічної бази закладів оздоровлення та відпочинку, дотриманні дитячими таборами діючих норм та стандартів.
Цього року при навчальних закладах області працювало 711 таборів з денним перебуванням, 58 таборів праці і відпочинку та 9 наметових містечок. Всього різними формами відпочинку було охоплено 35 320учнів, що на 1 відсоток більше від показника минулого року. У літніх мовних таборах відпочило вдвічі більше дітей, ніж минулого року.
За підсумками засідання відповідальним за організацію та проведення оздоровчої кампанії було дано доручення до кінця 2017 року провести моніторинг готовності закладів оздоровлення та відпочинку до наступного оздоровчого сезону. 

Детальніше : http://qoo.by/2PdB

 

На сайті

На сайті 63 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:51
За тиждень:1053
За місяць:3229
Всього:260547

Кориснi посилання