Головне меню

Понад 200 дітей відпочили протягом липня у дитячому оздоровчому центрі санаторного типу «Миргородський»

DSC06605Понад 200 осіб, серед яких діти із числа тих, що проживають у Донецькій області на лінії зіткнення антитерористичної операції, багатодітних та малозабезпечених сімей Миргородського району, сиріт та позбавлених батьківського піклування із закладів інтернатного типу, а також направлені за кошти благодійного фонду «Карітас», відпочили протягом липня у дитячому оздоровчому центрі санаторного типу «Миргородський».

Для змістовного відпочинку і оздоровлення дітей у таборі діяли: танцювальний гурток «Веселка», гуртки хорового та вокального співу «Чарівний мікрофон», декоративно-прикладного мистецтва, любителів шахів і шашок. У спортзалі та на стадіоні щодня проходили змагання з баскетболу, піонерболу, волейболу, футболу, бадмінтону, настільного та великого тенісу. У спекотливі дні діти мали можливість купатися в басейні. Всім без винятку сподобалися змагання з туризму, різноманітні квести і флешмоби, пізнавальні екскурсії до визначних місць рідного краю.
Також всебічному розвитку здібностей, вмінь та талантів юних відпочивальників сприяли ігри-подорожі, бесіди, диспути, усні журнали, конкурси, змагання, зустрічі за круглим столом, розваги, відеороботи, КВН, шоу-програми та інші заходи художньо-естетичного, національно-патріотичного, народознавчого валеологічного, екологічного напрямків.
Кожен день закінчувався загальнотабірним заходом, під час якого діти із захопленням демонстрували свої таланти та уміння, набуті також і під час табірної зміни.
Працівники табору «Миргородський» вважають, що оцінка їх клопіткої роботи протягом табірної зміни стає очевидною, коли вихованці відмовляються їхати додому, бажаючи залишитися на наступну оздоровчу зміну.

{gallery}News2017/08/09{/gallery}

На сайті

На сайті 52 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:5
За тиждень:1075
За місяць:3251
Всього:260569

Кориснi посилання