Головне меню

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В ОБЛАСНОМУ КОНКУРСІ СЕРЕД ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ОБЛАСТІ

poltavЗ метою підвищення ролі предметів «Захист Вітчизни» та «Фізична культура» у формуванні в учнівської молоді життєво необхідних знань, умінь і навичок; активізації національно-патріотичного виховання в закладах освіти у 2017 році, в рамках Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням Полтавської обласної ради від 31 січня 2017 року № 350 (із змінами), засновано обласний конкурс серед закладів освіти області на кращу матеріальну базу військово-патріотичного та фізичного виховання.

Конкурс проводитиметься 28 жовтня 2019 року серед закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти області державної та комунальної форм власності, які активно втілюють принципи національно-патріотичного виховання.
Конкурсні матеріали закладів освіти з районів, міст, об’єднаних територіальних громад необхідно направити на поштову адресу Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського: вул. Соборності, 64–Ж, м. Полтава, 36029 до 18 жовтня 2019 року.
Звертаємо увагу, що конкурсні матеріали складаються з:
1. подання відділів (управлінь) освіти районних державних адміністрацій (міських виконавчих комітетів, об’єднаних територіальних громад), керівників закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, що належать до об’єктів спільної власності територіальних громад області;
2. презентації PowerPoint (формат .ppt або .pptx) або відеоматеріалів (не більше 15 хв.) на носії CD або DVD), які демонструють обладнання, оснащення, забезпечення умов для проведення занять, розміщення стендів, плакатів, змінної експозиції тощо навчального кабінету та матеріально-технічну базу предметів «Захист Вітчизни», «Фізична культура» та національно-патріотичного виховання.
Додатково повідомляємо, що відповідно до рішення сесії Полтавської обласної ради від 21.12.2018 № 963 виділено додаткові бюджетні коштів на проведення Конкурсу, зокрема збільшено грошову винагороду, яка розподілятиметься наступним чином: за І місце – 150 тис.грн., за ІІ місце – 75 тис.грн., за ІІІ місце – 25 тис.грн.

На сайті

На сайті 59 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:8
За тиждень:1010
За місяць:3186
Всього:260504

Кориснi посилання