Головне меню

Про проведення просвітницького заходу «Дні карʼєри ЄС» у рамках проекту Представництва ЄС «Інформаційна підтримка молодіжних мереж ЄС в Україні»

DSC 0002У квітні 2019 року на базі Полтавського університету економіки і торгівлі відбудеться просвітницький захід «Дні кар’єри ЄС». 
Закапко Т.І., заступник начальника управління – начальник відділу професійної (професійно-технічної) освіти, організаційної роботи та документообігу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, спільно з представниками закладів вищої освіти І-ІV рівнів акредитації взяла участь у робочій нараді, що проводилася у Полтавському обласному центрі зайнятості, з обговорення даного проекту.

До участі у заході буде залучено щонайменше 400 учасників з числа учнівської та студентської молоді, представників громадських організацій, роботодавців, молодих людей, що шукають роботу.
«Дні карʼєри ЄС» передбачають проведення панельної дискусії «Професії майбутнього: чому варто інвестувати час зараз?»; 2-3 тренінгів на теми побудови кар’єри (написання резюме та мотиваційного листа, самореалізації, запуск власного бізнесу, запуск нових кампаній); ярмарок вакансій; прес-брифінгів; вікторину для учасників.

{gallery}News2019/01/21/01{/gallery}

 

На сайті

На сайті 75 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:7
За тиждень:1077
За місяць:3253
Всього:260571

Кориснi посилання