Головне меню

Відбудеться обласна конференція педагогічних працівників

 22 серпня 2018 року у Полтавському юридичному інституті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (м. Полтава, проспект Першотравневий, 5) відбудеться обласна конференція педагогічних працівників «Освіта Полтавщини на шляху впровадження Нової української школи: підсумки 2017/2018 навчального року та основні завдання на 2018/2019 навчальний рік» за участю керівників органів управління освітою райдержадміністрацій, міськвиконкомів, об’єднаних територіальних громад, ректорів закладів вищої освіти, керівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти, інтернатного типу, позашкільної освіти, працівників Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського. 

До участі в роботі конференції запрошено керівництво Полтавської обласної державної адміністрації та Полтавської обласної ради, представника Міністерства освіти і науки України, голову Громадської ради при Полтавській обласній державній адміністрації, керівника Харківського регіонального центру оцінювання якості знань.
Початок роботи о 12 годині.
Конференція відбуватиметься у вигляді панельної дискусії з теми «Якісна освіта як пріоритетний напрям у процесі впровадження нової української школи». У єдиній загальній панелі до уваги учасників конференції пропонується виступ директора Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації Харченко О.В. щодо здобутків освітньої галузі у минулому навчальному році та основних завдань на новий 2018/2019 навчальний рік. Далі учасників зібрання очікує робота в групах за участю відповідних фахівців з наступних напрямів: новий освітній простір, інклюзивне навчання; сучасна професійна освіта; розвиток закладів інтернатного типу.
Традиційно працівники освітньої галузі Полтавщини будуть відзначені нагородами за сумлінну працю та професійні досягнення.

 

 

На сайті

На сайті 53 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:8
За тиждень:1010
За місяць:3186
Всього:260504

Кориснi посилання